Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
37 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Anımal planet Ve Movie Smart Şifrelendi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Alman Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Yaban Tv yeter bizlere inşallah onuda şifrelemezler.
    sanırsam yaban tv paket içerisinde değil..
    turksattan normal yayına devam edecek
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    İşte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Kullanıcı Bilgi Menüsü

inşallah devam eder zaten o yaban tv aydın dpğanın deyil habertürkün müş

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar 2 gündür nette değildim gerçi cihazdan ne oldu ne bitiyor takip ediyoprum ama bu animal planet ve smart kanalı pek iyi olmadı böyle yav. şimdi bunları izlemek için kim ayrı bir kutu alırki. bence bu mantıksız keşke madem bunu yapacxaklar sadece modül ile kart satsalarda herkes hiç değilse kart girişliler kullanabilselerdi. ben zannetmiyorum kimse ayrı bir kutu almaz. tabi super ligin ihalesini almazsa. bakalım neler olacak.:49:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Anımal planet

Turksat'da Anımal planet gitti.Disco devam ediyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart pkanetşifreye geçtiçaresi varmı

Alıntı caner1960 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Turksat'da Anımal planet gitti.Disco devam ediyor
    :49:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Şimdilik yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı anthony99 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar 2 gündür nette değildim gerçi cihazdan ne oldu ne bitiyor takip ediyoprum ama bu animal planet ve smart kanalı pek iyi olmadı böyle yav. şimdi bunları izlemek için kim ayrı bir kutu alırki. bence bu mantıksız keşke madem bunu yapacxaklar sadece modül ile kart satsalarda herkes hiç değilse kart girişliler kullanabilselerdi. ben zannetmiyorum kimse ayrı bir kutu almaz. tabi super ligin ihalesini almazsa. bakalım neler olacak.:49:
    Ligv bunlara ihale falan kaptırmaz Adamlar gecen ihalede Trt ile ortak girmişlerdi.Koskoca turkcell sponsor aydın dogan hayal kuruyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bunlar kendileri çalıp kendileri oynasınlar paketin içerisinde seyredilecek düzgün bir kanal yok olan kanalların da devamlılık garantisiyok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kim nederse desin Doğan grubunu malesef maç yayınını alacapını düşünüyorum.Çünkü bu adamlar okadar keriz değil onlarda biliyo maç olmazsa üyeleri olmayacağını.Bu yüzden boşa yatırım yapcaklarını sanmam

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Serkan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Ligv bunlara ihale falan kaptırmaz Adamlar gecen ihalede Trt ile ortak girmişlerdi.Koskoca turkcell sponsor aydın dogan hayal kuruyor
    Dt ile Doğan grubu anlaşırsa...d-smartta da lig tv izleme imkanı ulur...tabi öyle bir anlaşma olursa...bencede Dt Doğan grubuna bırakmaz bırakamaz LigTv yi...ve Dt bir milyon iki yüz binden fazla abonesine rağmen Ligi alamazsa...söylenecek söz bile bulamıyorum...sonunu hazırlamış olur...

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri