Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arasý

Konu: NextvÝsÝon 13 Þubat 2007 D+ Ok Yazilimlari

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bulletfromhell arkadasim sagol tsk cevap icin receiverden sisden bilgisini aynen yaziyorum
    receiver marka nextvision nv-8050 dciz
    S/W:V02.00.07
    H/W:V12.01.A5
    Loder:V2.1.9V4
    C.A.2.2.3 sisden bilgisi bu arkadasim
    uydularda türksat 1C/A 42 E
    astra 23.5 /E
    astra 19.2/E
    arkadasim 23,5 den lig tv felan seyrediyordum arkadas yüklüyordu simdi arkadas dükkanini kapatti bizaman onlar yapiyordu
    19,2 dende premiere aciliyordu suan hic birine bakamiyorum yukarda sisden bilgilerini verdim arkadasim simdiden tesekürler
    bilgi paylasdikca cogalir var olun
    selamlar
    sifo .

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bekliyorum Arkadasim
    Selamlar
    Sifo

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý bulletfromhell Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    kardeþ,sen bi önce cihazýnýn markasýný,HW kodunu,hangi uydularý seyrettiðini ve ne seyretmek istediðini yaz ,ben yardýmcý olayým...
    bulletfromhell arkadasim sagol tsk cevap icin receiverden sisden bilgisini aynen yaziyorum
    receiver marka nextvision nv-8050 dciz
    S/W:V02.00.07
    H/W:V12.01.A5
    Loder:V2.1.9V4
    C.A.2.2.3 sisden bilgisi bu arkadasim
    uydularda türksat 1C/A 42 E
    astra 23.5 /E
    astra 19.2/E
    arkadasim 23,5 den lig tv felan seyrediyordum arkadas yüklüyordu simdi arkadas dükkanini kapatti bizaman onlar yapiyordu
    19,2 dende premiere aciliyordu suan hic birine bakamiyorum yukarda sisden bilgilerini verdim arkadasim simdiden tesekürler
    bilgi paylasdikca cogalir var olun
    selamlar
    sifo .

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tamam anlaþýldý...12.01.A5 yazan yazýlýmý bilgisayarýna indiriyorsun...zip dosyasýnýn içinden çýkartýyorsun...daha sonra aþaðýda linkini vereceðim yerlerden kurukafa ve kup loader 230 u bilgisayarýna indiriyorsun...rs232 kablosuyla bilgisayarýn ve receiver arasýnda baðlantý kuruyorsun...önce kurukafa programýný açýyorsun...cihazýný arka anahtarýndan açýp kapatýyorsun,kurukafa programý bilgisayarýndan receivere yükleniyor...daha sonra kup loader 230'u açýyorsun...dosya seç diyorsun...indirdiðin bu yazýlýmý seçip okeyliyosun...receiverini arka anahtardan kapatýp açýyorsun...eðer ilk seferde yüklemediyse kup loaderin üstündeki tekrar dene butonuna basýp klavyendeki space bar (Boþluk) tuþuna basýyorsun...kup loaderde mühendis modu yazar....tekrar receiverini arka anahtardan kapatýp açýyorsun cihaz yüklenmeye baþlar...kup loaderde bitti yazýsý çýkana kadar bekle...o yazý çýkýnca yükleme tamamlanmýþtýr...yükleme bitince eline kumandayý alýp sarý+mavi+yeþil+menü tuþlarýna basýp *** listesini açýyorsun...sarý tuþuna basýp *** listeni resertliyor exit diyerek çýkýyorsun....daha sonrada oturup seyrediyorsun....

Kullanýcý Bilgi Menüsü

al kardeþ bunlarda ihtiyacýn olan kurukafa ve kup loader

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bulletfromhell konuya acýklýk getirmiþ.Uyelerimiz bunu yeni yazýlým sanabilirle konu eski oldugu için ve dosyalar gecerliligini yitirdigi için kapanmýþtýr
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri