Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: NextvÝsÝon 13 Þubat 2007 D+ Ok Yazilimlari

Kullanýcý Bilgi Menüsü

NextvÝsÝon 13 Þubat 2007 D+ Ok Yazilimlari

nextvÝsÝon 13 Þubat 2007 D+ Ok Yazilimlari

d+ Ok

srg Ok

bÝss Ok

yazilimlari Kup 230 Ýle YÜkleyÝnÝz
    Dreambox 8000 HD PVR

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Hello friend can tell me that back again these firms and that I don't notice Turk. If you can in English thank you

Cumps. mouca

Kullanýcý Bilgi Menüsü

selam üstad bende sunny 1030 var bu yazılımı yüklüycem fakat bazı kanalları pr21,pr43 gibi nolarla buluo ne yapmak lazım acil yardım edermisin...tşk..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teşekkürler ellerin dert görmesin selamlar..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ya arkadaslar bende nextvision NV-8050 DCI rezerve var ama bir türlü bilgisayara baglanamiyorum rs232 kapluda TAMAM bir türlü yeni soft waresini yükliyemiyorum emu da yüklemek istiyorum bir türlü olmuyor kup 230 da var form dam indirdim kup 230 tikladigimda this port is not available ve bir de söyle dine yaziyor ****** port open error arkadaslar port ayarlarinda bir sorun var yoksa baska bir porogrammi yüklemek lazim kuru kafada denedim yinede olmadi sorun port ayarlarindaysa nasil port ayari yapmak lazim arkadaslar lütfen bir yardimc olun
    simdiden tesekürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý sifo Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ya arkadaslar bende nextvision NV-8050 DCI rezerve var ama bir türlü bilgisayara baglanamiyorum rs232 kapluda TAMAM bir türlü yeni soft waresini yükliyemiyorum emu da yüklemek istiyorum bir türlü olmuyor kup 230 da var form dam indirdim kup 230 tikladigimda this port is not available ve bir de söyle dine yaziyor ****** port open error arkadaslar port ayarlarinda bir sorun var yoksa baska bir porogrammi yüklemek lazim kuru kafada denedim yinede olmadi sorun port ayarlarindaysa nasil port ayari yapmak lazim arkadaslar lütfen bir yardimc olun
    simdiden tesekürler
    Bilgisayarda baþka bir port acýk sanýrým ondan olabilir
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart NextvÝsÝon 13 Þubat 2007 D+ Ok Yazilimlari

arkadaslar bende birtane nextvision nv-8050dci rezerve var bir türlü yeni yaziimlar yükleyemiyorum daha dogrusu bir türlü rezerveri bilgisayarla baglanamiyorum cup230 ve kuru kafa ilede baglacagim zaman port ****** eror yaniti geliyor ne yapman lazi lütfen bir yardimci olun arkadaslar
    simdiden tesekürler
    :49:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

valla kardeþ yapacaðýn þey çok basit...kup loader ve kurukafanýn üzerindeki port ayarýný COM1 ise COM2 yap..veya tam tersi...baþka türlü port hatasý vermez bilgisayar...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaslar sagolun tamam baglanmasina baglandikda bu keyleri nasil yükleyecegiz negibi porogramlar yükleyecegiz hani kendikendine *** updayt yapan porogramlar var onlarin hangisini yüklememiz lazim onada aciklik getirirseniz lütfen arkadaslar .

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý sifo Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaslar sagolun tamam baglanmasina baglandikda bu keyleri nasil yükleyecegiz negibi porogramlar yükleyecegiz hani kendikendine *** updayt yapan porogramlar var onlarin hangisini yüklememiz lazim onada aciklik getirirseniz lütfen arkadaslar .
    kardeþ,sen bi önce cihazýnýn markasýný,HW kodunu,hangi uydularý seyrettiðini ve ne seyretmek istediðini yaz ,ben yardýmcý olayým...

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri