Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/10 İlkİlk 12345678910 SonSon
93 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Sunny 1030 Sky Modul İptal Etme

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kaan66 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ben de yaptım fakat ben de şöyle bir sorun oluştu 12/03/A5 yazılımın dan 12/01/A5 yazılımına geçtim stream yazılımını attım sinyal var ama kanalları bulamıyor anlayamadım ...nasıl olmalı ...

olmadı için modül girişini çıkık haldeyken tekrar 12/03/A5 attım ve kanal arttırdım sinyal var ama ordada kanal bulmadı ve tekrar modül girişini taktıktan sonra arttırdım kanalları buldu... modül girişini çıkarttım stream yazılımı attım ve resetledim klit açık yaptım tekrar arttırdım yine kanal bulmadı modül girişini tekrartaktım 12/01/A5 steram yazılımı yüklü iken kanalarttırdım bulmadı neden olabilir....

arkadaşım resimdekı gibi yap sadece modul sokmekle iş bitmez

Kullanıcı Bilgi Menüsü

testé ça marche 100/100

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar şimdi ben sirüsi izliyorum acaba bu yazılımı yüklediğim zaman o kanalları izleyebilcekmiyim ayrıca bu yazılımı yükledikten sonra kanal listesi yüklemeyipte kendim kanal aratıp bulamıyormuyum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı taskin_gul Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar şimdi ben sirüsi izliyorum acaba bu yazılımı yüklediğim zaman o kanalları izleyebilcekmiyim ayrıca bu yazılımı yükledikten sonra kanal listesi yüklemeyipte kendim kanal aratıp bulamıyormuyum
    arkadaşım siriusu izlersin. yukarıdaki şeman ile sunny 1030 sky cihazların güncel tps yazılımı çıkmaktadır. bu yüzden bu 1030 sky cihazı normal cı cihaza yani AT 7010 DCI (12.01.A5) çevirip güncel stream yazılmını yükleyip tps paketi seyredilebiliyor.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Volkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım siriusu izlersin. yukarıdaki şeman ile sunny 1030 sky cihazların güncel tps yazılımı çıkmaktadır. bu yüzden bu 1030 sky cihazı normal cı cihaza yani AT 7010 DCI (12.01.A5) çevirip güncel stream yazılmını yükleyip tps paketi seyredilebiliyor.
    peki hocam kanalları yedekleyin diuyolar ben kendi kanallarımı yedeklemeden kanalları taratbilirmiyim çünkü benim bilgisayarım yok cafeden yazılım yükledğim için bir tv bağlantısı kullanamıyourm sırası ile neler yapmam gerekiyo çünkü yaptığım işlemleri göremiyorum da

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı taskin_gul Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    peki hocam kanalları yedekleyin diuyolar ben kendi kanallarımı yedeklemeden kanalları taratbilirmiyim çünkü benim bilgisayarım yok cafeden yazılım yükledğim için bir tv bağlantısı kullanamıyourm sırası ile neler yapmam gerekiyo çünkü yaptığım işlemleri göremiyorum da
    arkadaşım eğer 2 çanak kullanıyorsan zaten stream yazılımı bölümünde hazır kanl listesi var onu yüklersin sonra yapman gereken sadece sana uymayan kanalları taşımak stream yazılmlarında gerekli talimat ve açıklamalar mevcut. yazılımı at ardında kanal listesini at. cihazı açtığında noch yazısı çıkar sa P+ tuşuna bas kanllar gelir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar ben bu dönüşümü uyguladım. yazılm da çalışıyor fakat teletex olayıkayboldu cihazımın acaba neden yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hakan09 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar ben bu dönüşümü uyguladım. yazılm da çalışıyor fakat teletex olayıkayboldu cihazımın acaba neden yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

streamyazılımında maalesef teletex yok. yazılmdan kaynaklanan bir sorun şu an için teletexsiz kullanın zira bende bu şekilde kullanıyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Volkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    streamyazılımında maalesef teletex yok. yazılmdan kaynaklanan bir sorun şu an için teletexsiz kullanın zira bende bu şekilde kullanıyorum.
    anladım ustam tahmin etmiştim
    bilgilendirdiğin için teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hakan09 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım stream yazılımlarda teletex var ama siyah kumandalardan bulunmuyor sebebi ise kumanda uzerinde text tuşu olmamasından yanı kırmızı tuşla ulaşılamıyor

sunny grı kucuk kumandalarda info yani mavı tuşun altındakı text tuşuyla teletext ulaşılıyor bilginize

Sayfa 4/10 İlkİlk 12345678910 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri