Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 8/10 ÝlkÝlk 12345678910 SonSon
100 sonuçtan 71 ile 80 arasý

Konu: Vista'yý kurmadan PC vista görünümlü yapalým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yo

Alýntý 2727 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    programi indirdim ama bir türlü kayit yapamadim bir hatami yaptim acaba yardim lütfen:49:

Dosya içinde 2 adet set-up var. 1 tanede kurduktan sonra rengini deðiþtirebilmeniz için ORANGE SKIN var.Yapacaðýnýz sadece SET-UP dosyalarýný sýrayla çalýþtýrmanýz.Ýlk önce VÝSTA ANTHRACÝTE daha sonra DRÝVE INDICATOR

Kullanýcý Bilgi Menüsü

paylaþým için tþk

Kullanýcý Bilgi Menüsü

paylasimin icin tesekurler arkadas

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Eyw Saolasýn

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý OLDSMAN Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Dosya içinde 2 adet set-up var. 1 tanede kurduktan sonra rengini deðiþtirebilmeniz için ORANGE SKIN var.Yapacaðýnýz sadece SET-UP dosyalarýný sýrayla çalýþtýrmanýz.Ýlk önce VÝSTA ANTHRACÝTE daha sonra DRÝVE INDICATOR

arkadaþlar oldsman üstadýn dediði gibi VÝSTA ANTHRACÝTE kurdum ve xp vista görünümlü oldu.yalnýz benim anlayamadýðým diðer ikinci setupý DRÝVE INDICATOR yazan setupý
    kurmak gerekli mi ne iþe yarar.Ayrýca üstada çok teþekkürler makine baya þekil oluyor emeðine saðlýk.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekürler.................................

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yo

Alýntý ÞAVKÇI09 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar oldsman üstadýn dediði gibi VÝSTA ANTHRACÝTE kurdum ve xp vista görünümlü oldu.yalnýz benim anlayamadýðým diðer ikinci setupý DRÝVE INDICATOR yazan setupý
    kurmak gerekli mi ne iþe yarar.Ayrýca üstada çok teþekkürler makine baya þekil oluyor emeðine saðlýk.

DRIVE INDICATOR resimdede gördüðünüz gibi hard disk boyutunu gösteriyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teþekkürler DAYI

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Paylaþýmýn için teþekkür ederim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

paylaþým için saol

Sayfa 8/10 ÝlkÝlk 12345678910 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri