Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0

Sonuçlar: Uydu Cihazlarýmý,DigiTurk'mü Yoksa D Smart mý?

Katýlýmcý sayýsý
307. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Uydu Cihazý

285 92.83%
  • DigiTürk

13 4.23%
  • D Smart

9 2.93%
Sayfa 3/14 ÝlkÝlk 12345678910111213 ... SonSon
135 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: Uydu Cihazımı,DigiTurk'mü Yoksa D Smart mı?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý COEMAR Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Uydu cihazý en mantýklýsý benim içinde para verip ve farura peþinde koþmak pek iþime gelmiyor ...
    Digiturk reklamlarýnda onune gelen digiturk diyor Bakalým dedik kimse digiturk e oy veren olmamýþ nedense

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Serkan Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Digiturk reklamlarýnda onune gelen digiturk diyor Bakalým dedik kimse digiturk e oy veren olmamýþ nedense
    abi o reklam nede olsa baþka ne diyecekler yanlý olanlarý ekrana getiriyorlar bütün konuþmalarý ekrana montajlamadan getirseler o zaman anlarýz doðruyu

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý COEMAR Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    abi o reklam nede olsa baþka ne diyecekler yanlý olanlarý ekrana getiriyorlar bütün konuþmalarý ekrana montajlamadan getirseler o zaman anlarýz doðruyu
    Bendede digiturk var ama pek artýk izlenecek kanallar yok.Hep sansur koymaya baþladýlar filmler hep kesiliyor.Ornek Yazý tura filme bile kesildi .En ufak acýk göruntude gorntu buzlanýyor vs vs bu yüzden digiturk malesef bu sistemle giderse daha cok kan kaybeder. Bu sansur iþinden vazgeçmesi lazým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

D Smarta kim oy verdi acaba merak ettim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bende motorlu var. Özgürlüğü düşünün.

Uydu mu, başka mı? "Bu interneti olmayan bilgisayar gibi birşey."

Elbette ve kesinlikle uydu.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bencede uydu cihazi:45: :45: :45:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

20 Yýla yakýn uydu cihazý kullanýyorum hiçte piþmanlýk duymadým ve memnunum. Diðerleriyle kýyaslanýrsa uydu cihazý özgürlüktür.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

uydu uydu uydu uydu uydu uydu uydu uydu no digitürk.....
    yes uydu...
    uydu bir özgürlüktür.sýnýr yok.izle izleyebildiðin kadar....

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Hakan44 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Uydu cihazý diðerlerine göre daha rahat ve kiþiselleþtirilebilir...
    katýlýyorum hakan sana.bende uygu cihazýný seçtim ce diðerlerine oranla daha iyi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Uydu cihazim ne dijiturk nede d smart uydu cihazim gm9700cim ss2 stones ve birde analok beko 9600.dür.çanaklarim ise turksat1C ve 13 derece hotbird çevrilidir ilgilenenlere duyurulur.Sevgilerimle

Sayfa 3/14 ÝlkÝlk 12345678910111213 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri