Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 4/6 ÝlkÝlk 123456 SonSon
58 sonuçtan 31 ile 40 arasý

Konu: Aciko 4222 Cı-ABSat AUTOTest Yazılımı 22 02 2007

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadasım cihazında teknık bir sorun olabılır diğer yukleynlerde sorun olmadğina gore servise göster

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ya normalde bu cihazý kullanmýyorum drembox 500 var. Kablo veya diseqte sorun var. Dreamde sinyal yok diyor. Aciko açtýðý için kullanýyorum. Neyse artýk böyle idare edeceðiz dreamboz düzelene kadr.Saðol

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Serkan Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Ýnþalah cýkar diyelim.Ama benim pek umudum yok bu seri ve muadili cihazlar için artýk
    Sayýn admin Serkan Yýlmaz Bey, gm9600cip için desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen bizleri yalnýz ve öksüz býrakmayýnýz. Saygýlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý klak Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Sayýn admin Serkan Yýlmaz Bey, gm9600cip için desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen bizleri yalnýz ve öksüz býrakmayýnýz. Saygýlar.
    arkadasým bundan sonra pek umutlanma bir çok fýrma yazýlým konusunda zorlanýyor next býle bir çok modelýne yazýlým çýkartamamýþ yada yeni çýkartýyor en onemli modellerý arasýnda olan xcam ve pluslara dun yazýlým çýkmýþtýr tavsýyem amacýn emuyla tv seyretmekse kart paylasýmýna uygun makýna alman gerekli emu çýkmasa bile paylaþým yoluyla izlersin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaslar bence beklemenýzde fayda var bekleyýn bakalým fýrma ne yapacak bu konuda bence bý calýsma yaparlar acýko ýyý býr fýrma ve cýhazlarýona davamlý yazýlým desteyý verýyor ellerýnden gelenýn en ýyýsýný yapacaklarýna ýnanýyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

iyi hoş olmuşda şu kilit sistemi düzelmemiş bunuda düzeltseler iyi olurdu
    sağolun yenilikleri bekleriz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý zxcvbn10250 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadasým bundan sonra pek umutlanma bir çok fýrma yazýlým konusunda zorlanýyor next býle bir çok modelýne yazýlým çýkartamamýþ yada yeni çýkartýyor en onemli modellerý arasýnda olan xcam ve pluslara dun yazýlým çýkmýþtýr tavsýyem amacýn emuyla tv seyretmekse kart paylasýmýna uygun makýna alman gerekli emu çýkmasa bile paylaþým yoluyla izlersin
    Next 8000 yazýlým denedim tam fiyasko autp yaparken cihaz kapanýyor 2 sn acýyor gidip geliyor bu tps lr cihazlarý mahvedecek sanýrým. Herkes diger forumda 8000 auto yapýyor diye ýsrar ediyorlar coguda auto yapmýyor diyor bende denedim hüsran malesef

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý recepolmez Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Ya normalde bu cihazý kullanmýyorum drembox 500 var. Kablo veya diseqte sorun var. Dreamde sinyal yok diyor. Aciko açtýðý için kullanýyorum. Neyse artýk böyle idare edeceðiz dreamboz düzelene kadr.Saðol
    Sorun var ise nisan 2006 da cýkmýþ gm yada aciko emu yazýlýmýný yukleyiniz..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý iboaydo Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    serkan hocam ntv için *** menüsü konulmuþmu
    Konmamýþ malesef yine birinci satýr editleyerek izleyeceksiniz. aciko ve gm cilerin kaderi bu olsa gerek. Aslýnda su anda çalýþmayan belgesel kanal iptal edilebilirdi ama etmiyor malesef.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bırakın arkadaşlar ne aciko yazılımı firmamı kaldıki yazılım çıksın.isviçreli dynavision firması için üretilen yazılımın editlenmiş hali isterseniz şu adrese bakın inceleyin Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. ona göre karar verin bilgilerinize.herşey para içindi geldi geçti aciko.

Sayfa 4/6 ÝlkÝlk 123456 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri