Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 5/6 ÝlkÝlk 123456 SonSon
58 sonuçtan 41 ile 50 arasý

Konu: Aciko 4222 Cı-ABSat AUTOTest Yazılımı 22 02 2007

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bundan 4-5 ay önce tartışılmıştı o cıhazların hıç bırı uymuyor yuklemeyın arkadaslar flası çökebılır

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþlar ben o cihazlarýn yazýlýmlarýný GM 11400 cime denedim ama loder yazýlýmý yüklemedi. Sizlerde boþuna zaman yitirmeyin. Yükleme loderi ayný ama yazýlýmý cihaza yüklemiyor.
    Saygýlar.:46:
    Konu emmi tarafýndan (27-02-2007 Saat 22:52 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

valla arkadaslar bende D+ falan yok o yüzden yükledim ama hiç bi farkını görmedim Absat falan çözmüyor hatta önceki yazılım 5 dk.da bir 30 sn olsun tps ve absat cözüyordu(geçişmi oluyomus neymiş) bu onu bile çözmüyor.bu mühendis arkadas ne için yaptıysa bu yazılımı bide marifet gibi vermiş yazılım çıkardım die.Artık aciko deyince sinir katsayılarım yükseliyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bu yazýlýmý atýnca renk deðiþecekmi

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý emmi Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Arkadaþlar ben o cihazlarýn yazýlýmlarýný GM 11400 cime denedim ama loder yazýlýmý yüklemedi. Sizlerde boþuna zaman yitirmeyin. Yükleme loderi ayný ama yazýlýmý cihaza yüklemiyor.
    Saygýlar.:46:
    Yazýlým cihazlara yükleniyor...yüklerken cihazýnýz kapalý olsun...yükleme proðramýndada Yazýlým ve Boot Yükleme yazan yerden yazýlýmý seçip Yükleye týklayýn cihazýný çalýþtýrdýðýnýzda yazýlým yüklenmeye baþlayacaktýr...yazýlým yükleme iþlemi bittikten sonra boot yüklemeyi unutmayýn yoksa kumanda çalýþmaz...kolay gelsin...sevgilerimle...

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý namýk Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    bu yazýlýmý atýnca renk deðiþecekmi
    Cihazýnýzda goldmaster yazýlýmý varsa Aciko yazýlýmý yüklerseniz evet münü rengi v.b deðiþir...mavi renk olur...sevgilerimle...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý TARANTÝNO Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Yazýlým cihazlara yükleniyor...yüklerken cihazýnýz kapalý olsun...yükleme proðramýndada Yazýlým ve Boot Yükleme yazan yerden yazýlýmý seçip Yükleye týklayýn cihazýný çalýþtýrdýðýnýzda yazýlým yüklenmeye baþlayacaktýr...yazýlým yükleme iþlemi bittikten sonra boot yüklemeyi unutmayýn yoksa kumanda çalýþmaz...kolay gelsin...sevgilerimle...
    Tarantino Kardeþ benim kasdettiðim "bosborus" arkadaþýn verdiði likteki cihazlarýn yazýlýmý ile ilgiliydi. Serkan usta sonbaharda bana bu cihazlardan bahsetmiþti. Bende o sitedeki cihazlarýn yazýlýmlarýný denemiþtim. Yukarýdaki iletide bahsetmek istediðim bunlarla ilgiliydi. Ýlgin için çok teþekkürler, arkadaþým.
    Saygýlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Şimdi bu yazılım keyler değiştiği için hotbird den hiçbir kanalı çözmüyor değilmi?Yoksa gözden kaçırdığım bi durum varmı?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý iboaydo Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Þimdi bu yazýlým keyler deðiþtiði için hotbird den hiçbir kanalý çözmüyor deðilmi?Yoksa gözden kaçýrdýðým bi durum varmý?
    þu anda bu yazýlmda absat yok maaslesef. fazla bir artýsý yok.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yazılımda fazla artı yok arkadaşlar isteyen D+ kanalları için yukleyebilirler

Sayfa 5/6 ÝlkÝlk 123456 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri