Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/14 İlkİlk 12345678910111213 ... SonSon
135 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: otomobilinizin markası ve modeli ne?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Tamerk Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Bende buda var R19 95 model 1800cc 16V ic garniturlerin gunesten biraz rengi soluk ama kismetse yakinda izine gelip icini kaplaticagim su anda istirat ediyor ama gunesli gunlerde zevkli oluyor.Siz olsaniz icerisini derimi yoksa kumasmi yaparsiniz:49:
    off ustam bu arabada ne böyle çok şekil duruo yaf.neyse derimi kumaşmı konusuna gelirsek bence arabanın içini kahve tonlarında bir deri ile döşet.mesela krem rengi deri yakışır siyah rengin içine.üstü açılıncada çok güzel olur.lüks arabaların çoğunda bu kombinasyon uygulanıyor vede çok güzel oluyor.sende uygula bence...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar bende nissan almera 1.5 tekna 2007 model yeni aldım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı freestar Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar bende nissan almera 1.5 tekna 2007 model yeni aldım
    hayırlı olsun ustam.yanlız ben nissanın fiyat politikasını anlamıyorum yaf.araba sence verdiğin o paraya değiyormu.memnunmusun.hep merak ettim o kadar pahalı bi arabanın ne özelliği varda alıyorlar diye anlatabilirmisin ustam özelliklerini...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yo2

buda diğer arabam

Kullanıcı Bilgi Menüsü

waşşş hakkı abey netmişşsin sen nası gidio bari hızlımı bu?yada dönüomu bu...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı banshee8831 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    waşşş hakkı abey netmişşsin sen nası gidio bari hızlımı bu?yada dönüomu bu...
    NOS la 300 ü deviriyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ohaaa manyakmış.ama dönmüodur yaa.ben bunu kullanmadım.ben evo 8 i çok sevdim.lamborgini kadar hızlıydı ve daha hızlı hızlanıyordu onlardan..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben de chevrolet kalos var sedan

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı anthony99 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hmm araba şekil duruyor ustam.temiz bakmışssın valla helal...

Sayfa 4/14 İlkİlk 12345678910111213 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri