Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 5/14 İlkİlk 1234567891011121314 SonSon
135 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: otomobilinizin markası ve modeli ne?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı beşiktaş74 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ben de chevrolet kalos var sedan
    ya bişi sorcam bu yeni çıkan chevroletlerdende eskileri gibi hör hör diye ses çıkıyormu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı banshee8831 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hmm araba şekil duruyor ustam.temiz bakmışssın valla helal...
    evet ustam oldukca temiz ve bakımlıdır. 89 model diye demiyorum ama kendi sınıfının birincisi diyebilirim. yani bindiğim zaman torosa binmiş gibi hissetmezsin kendini.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hmm evet dışardan öyle görünüyor zaten.ben küçükken ya dedemin yada babamın vardı bir toros.beyazdı aynen seninki gibi kaza yapmıştık satmıştık arabayı içinde bende vardım çok kötü şok olmuştum ama neyse ya birde bu eski arabaların içindeki koku insanı büyülüyor yaf ne bilim eski arabaların içi böyle nostaljik kokuyor.yenilerde böyle bir his olmadığından eskilerede arada bir özlem gidermek için binmek lazım...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı banshee8831 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hmm evet dışardan öyle görünüyor zaten.ben küçükken ya dedemin yada babamın vardı bir toros.beyazdı aynen seninki gibi kaza yapmıştık satmıştık arabayı içinde bende vardım çok kötü şok olmuştum ama neyse ya birde bu eski arabaların içindeki koku insanı büyülüyor yaf ne bilim eski arabaların içi böyle nostaljik kokuyor.yenilerde böyle bir his olmadığından eskilerede arada bir özlem gidermek için binmek lazım...
    bu taraflara yolun düşerse abbasla (arabamla) ortam yaparız beklerim herzaman.:45:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ok inşallah ustam.ankaranın kargaşa yaşamındanda kurtulmuş olurum hem

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ok inşallah ustam.ankaranın kargaşa yaşamındanda kurtulmuş olurum hem
    inşallaha bırakma ustam alt tarafı 160 km uzaktasın. :45:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

95 model opel astra hb

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bende 94 model mazda var güzel ve kullanışlı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

94 opel vectra 1,8gl

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben de fiat doblo 1,9 Multijet var memnunum

Sayfa 5/14 İlkİlk 1234567891011121314 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri