Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 7/14 İlkİlk 1234567891011121314 SonSon
135 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: otomobilinizin markası ve modeli ne?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

2ci el opel corsa alacağım kısmetse lakin fiyatların düşmesini bekliyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı veyselbakan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    2ci el opel corsa alacağım kısmetse lakin fiyatların düşmesini bekliyorum

dizelini almada dizleini alacaksan git Albea al aynı motor var uzerlerinde en azından parça ve işçilikte ayrıca corsalar daki bazı kronık arızalarla uğraşmazsın.

Benım albeadan memnunum maşallahı var bundan sonra japon arabaları hariç dizel olmayan arabya binmem.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

volkan aslında araba almaya niyet yoktu bebek olunca şart oldu bana tavsiye edebileceğin 13 15 civarı küçük tip arabalar varmı benim o ufak cliolar çok hoşuma gidiyor ciddi ciddi ya corsa olsun yada clio olsun diyorum birde micralar nasıl araba son sorum golf eski kasaların fiyatları nedir bak golflerde çok hoşuma gidiyor ama en fazla benden çıkacak para 15bin tl kadar!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

corsa alam basın agırmasın parcasıda pahalıdır , bence al reno clio rahat et, alım satımıda iyidir ,

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bebek olduysa bagajı geniş olan araç tavsiye ederım zira yolculuklarda bebekler için koltuk şart bunun yanı sıra gezmeye giderken bagaja cocuğun rabasını koyarsın bavulunu koyarsın. çocuğu olupta küçük araba almak akıl karı değil bence cocuk olduktan sonra en cok lazım olan araçta bagaj çocuk varken ark koltuğa eşya koyamazsın bide yenı trafık yasasında bebek koltuğu uzun yıllar arabanda olacak.

Senın ıstediğin fiyar aralığında küçük araba olarak Clıo-Pegeout 206- FIAT Palıo- Opel corsa gibi seçenekler olabilir. Mıcra ve wolswagenı tavsiye etmem.

Bagajı geniş olsun dersen bu kapsamda o fıyata en geniş bagaj Fiat Albeada var. Hyundaı Accent yıne clıo - yada klıma şart değil yada sonradan taktırırm dersen ki 96-97 model Toyota coralları tavsiye ederim zira bu araçlarda klıma sistemı zaten hazır sadece alıp takrıryorsun ve sorunsuz araçlardır çokta rahattır.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı gacvokem Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    corsa alam basın agırmasın parcasıda pahalıdır , bence al reno clio rahat et, alım satımıda iyidir ,
    :45: bende öyle düşünüyorum usta nasip denk gelirse kaçırmayacağım yanlız şimdi tam sezonu ya araba pazarına gittim fiyatlar uçmuş normalden arabasına göre 2000 3000 tl fazlasını söylüyorlar şimdi ağustosa kadar birde bunların vergileri de var epey ağır olacak o yüzden eylül başı gibi kesin alacağım!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hayırlısı olsun acele etme iyi bir reno clio bulduysan kacırma

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Volkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bebek olduysa bagajı geniş olan araç tavsiye ederım zira yolculuklarda bebekler için koltuk şart bunun yanı sıra gezmeye giderken bagaja cocuğun rabasını koyarsın bavulunu koyarsın. çocuğu olupta küçük araba almak akıl karı değil bence cocuk olduktan sonra en cok lazım olan araçta bagaj çocuk varken ark koltuğa eşya koyamazsın bide yenı trafık yasasında bebek koltuğu uzun yıllar arabanda olacak.

Senın ıstediğin fiyar aralığında küçük araba olarak Clıo-Pegeout 206- FIAT Palıo- Opel corsa gibi seçenekler olabilir. Mıcra ve wolswagenı tavsiye etmem.

Bagajı geniş olsun dersen bu kapsamda o fıyata en geniş bagaj Fiat Albeada var. Hyundaı Accent yıne clıo - yada klıma şart değil yada sonradan taktırırm dersen ki 96-97 model Toyota coralları tavsiye ederim zira bu araçlarda klıma sistemı zaten hazır sadece alıp takrıryorsun ve sorunsuz araçlardır çokta rahattır.
    ya volkan aslında dediğin gibi bagajın büyük olması lazım ama evin reisi ben küçük araba istiyorum bende kullanabileyim deyince elden bir şey gelmiyor aslında bu saydıklarının içinde en cezbedici olanı toyata coralla tam aile arabası ve üzmeyen bir araç bakalım volkan ama söylediklerini muhakkak dikkate alacağım!!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı gacvokem Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hayırlısı olsun acele etme iyi bir reno clio bulduysan kacırma
    sğl ustam denk geldimmi afetmeyeceğim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

o zaman 206 tavsiye ederim clıo dan daha rahattır. Reno arabasının adı halk dılınde odundur ve bencede odundur hele o torpido sesı adamı kanser eder. Al bir tane 1.4 benzinli bakımlı 206 hem sende kullanırken buyuk zevk alırsın.

Yalnız eşine söle küçük araba olması kullanımı pek etklemez zaten alacağın araçlarda hidrolık direksıyon ve cok iyi frena sistemleri olup görüş acılarıda gayet iyidir. Zaten bir bayan bır arabayı yola sığdıramıyorsa o bayan bis versenız farketmez.

Sayfa 7/14 İlkİlk 1234567891011121314 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri