Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: merkezi sistem

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart merkezi sistem

arkadaşlar binada merkezi sistem var. haliyle turksat ve hotbird uyduları.
    müşteri sirius uydusunuda istiyor bu sistemi nasıl yapabilirim ?
    aklıma merkezi sistemi dieseqle birleştireyim diye geçiyor ama oda çakışır diyorum.
    aklım karıştı bana yardımcı olun kafayı yiycem

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı JeReMo Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar binada merkezi sistem var. haliyle turksat ve hotbird uyduları.
    müşteri sirius uydusunuda istiyor bu sistemi nasıl yapabilirim ?
    aklıma merkezi sistemi dieseqle birleştireyim diye geçiyor ama oda çakışır diyorum.
    aklım karıştı bana yardımcı olun kafayı yiycem
    yapman gereken aslında çok basit sen ilk olarak sirius uydusunu kur daha sonra merkezi sistemden daireye giden kabloyu bul ucu 2 ye ayıraksın yani arada bir F konnektörlü T kullanabilrsin bu iki ucu Disegc in A ve B girişine gir sirius tan gelen kabloyuda C ye gir ardından Disegcin çıkışınıda Daireye giden kabloyu tak işlem tamam. santralden çıkan kabloyu ayırmak için T fiş yerine Lehimleyerek 2 ye ayırırsan kayıp daha az olur.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart teşekkürler arkadaşım

Alıntı Volkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yapman gereken aslında çok basit sen ilk olarak sirius uydusunu kur daha sonra merkezi sistemden daireye giden kabloyu bul ucu 2 ye ayıraksın yani arada bir F konnektörlü T kullanabilrsin bu iki ucu Disegc in A ve B girişine gir sirius tan gelen kabloyuda C ye gir ardından Disegcin çıkışınıda Daireye giden kabloyu tak işlem tamam. santralden çıkan kabloyu ayırmak için T fiş yerine Lehimleyerek 2 ye ayırırsan kayıp daha az olur.
    kusura bakma uzun zamandır net'e giremiyordum haliyle mesajını okudum ve anlattığın gibi yaptım işlem başarılı teşekkür ederim bilgin için
    kolay gelsin iyi çalışmalar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı JeReMo Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    kusura bakma uzun zamandır net'e giremiyordum haliyle mesajını okudum ve anlattığın gibi yaptım işlem başarılı teşekkür ederim bilgin için
    kolay gelsin iyi çalışmalar
    bende teşekkür ederim arkadaşım. sanada kolay gelsin.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım elerine saglık ama ben de bu işte yılardır calışıyorum ama 126500 h ve üstü frekansalarda seviye yok oluyor 11400 d frekanlarda ise sinyallerde düşük görnüyor bu demeki bunları kendimize orun olurmuilinmez ama müşteide d eye istediyi kanalar da yaparsa sorun ozaman sorundur derim herkese kolay gelsin :-())))

Kullanıcı Bilgi Menüsü

merhaba arkadaşlar
    Next YE 13/8- santral var ve 3 adet çanak bağlamak istiyorum
    YE 444A lnb - ayarlarını nasıl kaydederim cihaza
    cihaz Next 2000 cx super plus
    bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım şimdi ne alaka cihaza lnb ayarı kayıt etmek. santraliniz 3 uydulu. cihazınızda sadece uydulara göre dısegc ayarı yapmanız yeterlı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sağol Volkan kardeş ilgilendiğin için
    cihaza bu uyduları nasıl kaydederm
    sorum bu zaten
    hangi sırası ne ve dısegc ayarı tam olarak
    nasıl yapmalıyım
    teşekkğrler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım zaten uydu cihazında uydular kaytılı sen sadece menuye girip uyduları tanımlayı dısegc ayarlarını yaptıktan sonra uyduları taratacan. merkezi sistemde turksat harıcı diğer iki uydu hangisi onu ben değil sen bileen yaparn firma belkı hotbırd belkı sırıus belkı thor belkıde eutelsat uydularına cevirdi bu bilgileri bilmeden burdan sadece diebileceğimiz disegc ayarını yapman uyduları taratman eğerki hiç bir şey bilmıyorsan apartmandakı birinden yada bir elektronıkçiden yardım al.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sağol tşk. Volkan kardeş

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri