Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/7 İlkİlk 1234567 SonSon
61 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Gm 9000 Serisi 1 mb larda Radyo Arka Fon Değişim Dosyaları

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı yalcinticaret Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    TARANTİNO usta benim anlamadığım husus video mach ile dönüşüm yapacağımız resim de mpeg uzantılımı olması lazım bendeki tüm resimler jpg uzantılı şimdiden teşekkürler
    Jpg uzantılı resimi proğram video mach ile mpeg yapmanız gerekli...

Alıntı yalcinticaret Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    deniyorum ama yeni oluşan yazılım o kb olarak görünüyor nerde hata yapıyorum acaba
    Yazılımı seç...mpeg uzantılı resmi seç...farklı kaydet tıkla yeni oluşturacağın yazılıma her hangi bir ad verip aça tıkla...video mach nasıl kullanılır talimatınıda hazırlayıp vereyim...sevgilerimle...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Paylaşım için teşekkürler..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sağol tarantino arkadaş

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ustam bu bu dosyanın resimli anlatımı yokmu acaba ben beceremedimde

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tskler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

denedim sonuç okey.süpersin teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım eline saglık radyo fon için 9400v nezaman cıkacak radyo arka fon memnun olurum ustam bilgi verirsen

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ali muştu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ustam bu bu dosyanın resimli anlatımı yokmu acaba ben beceremedimde
    Resimli anlatım talimatınıda dün ilk mesaja ekledim...sevgilerimle...

Alıntı ertan045 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım eline saglık radyo fon için 9400v nezaman cıkacak radyo arka fon memnun olurum ustam bilgi verirsen
    Gm ve Topfield tabanlı 1 mb bütün serilere bunu kullanarak radyo arka fonu değiştirebilirsiniz...radyo arka fon resmi değişmiş yazılımlarını istiyorsanız illa vakit bulunca yazılım olarakta verebiliriz...sevgilerimle...

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Elinde hazır 30-40 kb arası mpeg formata çevrilmiş yazılımda çalışan resim olan varsa...örneğin ilk mesajdaki Angelina Julie resmi gibi...futbol takımları resimleri olabilir...upload sitelerine yükleyip linkini verirlerse ilk mesaja ekleriz...hadi bakalım sıra sizlerde dosyalarınızı bekliyoruz...paylaşma sırası sizlerde...bakalım ne kadar paylaşımcıyız...sevgilerimle...

10. 03-03-2007, 13:19

Sebep
    Konuyla alakalı mesajlar yazınız...mesajınızın konuyla alakası olmadığı için silinmiştir...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

12. 03-03-2007, 16:12

Sebep
    İlk mesajda proğram kullanım linki verilmiştir...teşekkürler ama konu verildiği için mesajınızı silmek zorundayım...

Sayfa 2/7 İlkİlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri