Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/7 İlkİlk 1234567 SonSon
61 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Gm 9000 Serisi 1 mb larda Radyo Arka Fon Değişim Dosyaları

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı yalcinticaret Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Elinize sağlık...Duyarlılığınız ve resimler için Teşekkürler...Kurtlar vadisi resmi oldu...ilk mesaja ekledim...fakat diğer casta resmi olmadı...sanırım boyutu büyük geliyor...diğer arkadaşlardan da resimleri bekliyoruz...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hazır resim içine atılmış yazılım

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Porgramla ilgili bilgi icin arkadaşlara teşekkurler
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

programı çalıştıramayan arkadaşlar yani 0 kb olarak gözüküyorsa bir klasör açıp yazılım programı ve resmi bu klasöre koyun ve bu klasörü C ye direk kopyalayın işlemi C de yapın. ayrıca Programı açmadan uyumluluk modunuda ayarlarsanız faydasını göreceksiniz. kolay gelsin.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ustalar kendi resimlerımızı yapmak icin ne gerekiyor acaba

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ali muştu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ustalar kendi resimlerımızı yapmak icin ne gerekiyor acaba
    yukarıda resim düzenleme programı ve talimatı verilmiştir. video mach progamı ile düzenleyebilirsiniz.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Kullanıcı Bilgi Menüsü

gm 5500s fta olurmu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı TARANTİNO Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Elinize sağlık...Duyarlılığınız ve resimler için Teşekkürler...Kurtlar vadisi resmi oldu...ilk mesaja ekledim...fakat diğer casta resmi olmadı...sanırım boyutu büyük geliyor...diğer arkadaşlardan da resimleri bekliyoruz...
    Gm 8400 - e Duzenlenmis 400-den cox hazir 34 Kb Mpq resimler!
    Gm 9000 -serilerine uyqulamakcun
    Tek yapmamiz gereken
    Videmach proqramiyla Video boyutunu
    704x 576 dan
    720x576 Yapmak! OK dediyinizde resim o an kullanima hazir!
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. buradan endirebilirsinz!
    Resimler 6 tane ayri-ayri dosyalarda!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Volkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    programı çalıştıramayan arkadaşlar yani 0 kb olarak gözüküyorsa bir klasör açıp yazılım programı ve resmi bu klasöre koyun ve bu klasörü C ye direk kopyalayın işlemi C de yapın. ayrıca Programı açmadan uyumluluk modunuda ayarlarsanız faydasını göreceksiniz. kolay gelsin.
    volkan usta ne yaptı isem bu o kb olayını çözemedim başka pc de sorun yok iş yerinde bu o kb olayı kafayı çizecem ya

dediklerinin aynısını yapıyorum sorun nerde olabilir uyumluluk ise windosw 2000 yaptım olmadı yıne aynı yıne aynı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

pc ye bir virus taraması yaptırın ve artık dosyaları kaldıran bir program kullanın. olmazsa pc ye format gerekebilir. belkide başka bir püf noktası vardır ama ben bilmiyorum bu konuda deneyimi olan arkadaşlar bir açıklama yapabilirler.

Sayfa 3/7 İlkİlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri