Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/7 İlkİlk 1234567 SonSon
61 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Gm 9000 Serisi 1 mb larda Radyo Arka Fon Değişim Dosyaları

Kullanıcı Bilgi Menüsü

volkan usta senin bugün verdiğin absat yazılımına eklersek bu fonu yazılımda herhangi bi değişiklik olurmu,yani absatları her türlü acarmı?
    saygılar..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı muratloktay Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    volkan usta senin bugün verdiğin absat yazılımına eklersek bu fonu yazılımda herhangi bi değişiklik olurmu,yani absatları her türlü acarmı?
    saygılar..
    herhangi bir sorun olmaz bu yazılımın içindeki aradyo fonunu değiştiriyor. rahatlıkla arka fonu değiştirebilirsin. kolay gelsin.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

photo shop 7.0 ile istediğiniz resmi kücültüp atabilirsiniz en uygun 300 yerine 42 yazıyorsun tam ekran oluyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon Nogood

TARANTİNO usta emeğine ve yüreğine sağlık mükemmel bi program lakin bu programı bi türlü çalıştıramadım:46: resmi seçiyorum düzenliyorum mpeg e çeviriyorum fakat yazılımın üzerine birleştiremiyorum file written successfully! diye bi yazı çıkıyo ve ortada düzenlenmiş yazılımdan eser yok sizin engin bilginizden yararlanmak isterim şimdiden teşekkürler.:49:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı salim d Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    TARANTİNO usta emeğine ve yüreğine sağlık mükemmel bi program lakin bu programı bi türlü çalıştıramadım:46: resmi seçiyorum düzenliyorum mpeg e çeviriyorum fakat yazılımın üzerine birleştiremiyorum file written successfully! diye bi yazı çıkıyo ve ortada düzenlenmiş yazılımdan eser yok sizin engin bilginizden yararlanmak isterim şimdiden teşekkürler.:49:

arkadaşım bak farklı kaydet derken nereye kayıt etttiğine bak hangi konuma kayıt ettiysen yazılm ordadır.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı salim d Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Her şeyi en ince ayrıntısına kadar yazdık...ve gerekli dosyaları talimatları her şeyi ekledik...atladığınız gözden kaçırdığınız bir nokta var...talimatları tekrar gözden geçirip uygulamasını yapınız...sevgilerimle...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Smileys Allgemein 087 mesajlara cevap.

TARANTİNO usta ve ilgilenen herkese çoook teşekkürler ... sizlere bi açıklama borcum var .bu program 1 hafta öncesine kadar normal çalışıyordu ama şimdi maalesef. Başka pc dedenedim problem yok ama benim kendi pc imde ne yaptıysam çalışmıyooo.

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

TARANTİNO usta ve ilgilenen herkese çoook teşekkürler ... sizlere bi açıklama borcum var .bu program 1 hafta öncesine kadar normal çalışıyordu ama şimdi maalesef. Başka pc dedenedim problem yok ama benim kendi pc imde ne yaptıysam çalışmıyooo.
    Gm&Tf Arka Fon değiştirici proğrammı çalışmaz oldu...şayet öyleyse...daha bu şekil ilk yazan siz oldunuz...önerim:Proğramı pc nizden silip...tekrar indirmeniz...proğram üzerinde sağ tıkla Özellikler-Uyumluluk-Uyumlukluk Modunu windows98 olarak seçip uygulayıp...tekrar deneyiniz...sevgilerimle...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yo Gm&Tf Arka Fon değiştirici proğrammı çalışmaz oldu...şayet öyleyse...daha bu şekil il

bu konuda bana yardımcı olan arkadaşlarıma teşşekkürler.sorun giderildi. size yaptıklarımı anlatayım...önce indirdiğim yeni yazılımı klasörden çıkardım yazılım üzerinde sağ tıklayıp salt akunurluğu iptal ettim sonra arkafon değiştirme dosyasını çalıştırıp yazılımı seçtikten sonra kaydetme yeri olarak yazıkımın olduğu dosyayı işaretledim o zaman yeni logolu yazılım masaüstüne geldi normalde dosyanın içine gelmesi gerekiyor fakat benim için önemli olan logolu yazılımı elde etmek olduğu için nereye attığı o kadarda önemli değil .ilgilenen başta TARANTİNO usta olmak üzere tüm arkadaşlara teşşekürler emeğinize ve zihninize sağlık.:45: :45: :45: :45: :45: :45:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar yazılımı çevirirken 0byt sorunu yaşayan kişilerden birde bendim. bu konuda biraz mantık yürüterek sorunu buldum galiba. Eğer bilgisayarınıza kurduğunu windowsunu bulunduğu sürücü FAT 32 'de biçimlendirildiyse 0 byt sorunu oluyor . ben kendi sürücümü NTFS formatına çevirdim programın uyumluluk modunu windws NT (service pack ) yaptım ve direk C nin içinde yaptım ve sonuç olumlu.

Sayfa 4/7 İlkİlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri