Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon
61 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Gm 9000 Serisi 1 mb larda Radyo Arka Fon Deðiþim Dosyalarý

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý yalcinticaret Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    TARANTÝNO usta benim anlamadýðým husus video mach ile dönüþüm yapacaðýmýz resim de mpeg uzantýlýmý olmasý lazým bendeki tüm resimler jpg uzantýlý þimdiden teþekkürler
    Jpg uzantýlý resimi proðram video mach ile mpeg yapmanýz gerekli...

Alýntý yalcinticaret Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    deniyorum ama yeni oluþan yazýlým o kb olarak görünüyor nerde hata yapýyorum acaba
    Yazýlýmý seç...mpeg uzantýlý resmi seç...farklý kaydet týkla yeni oluþturacaðýn yazýlýma her hangi bir ad verip aça týkla...video mach nasýl kullanýlýr talimatýnýda hazýrlayýp vereyim...sevgilerimle...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Paylaşım için teşekkürler..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sağol tarantino arkadaş

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ustam bu bu dosyanın resimli anlatımı yokmu acaba ben beceremedimde

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tskler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

denedim sonuç okey.süpersin teþekkürler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaşım eline saglık radyo fon için 9400v nezaman cıkacak radyo arka fon memnun olurum ustam bilgi verirsen

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ali muþtu Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ustam bu bu dosyanýn resimli anlatýmý yokmu acaba ben beceremedimde
    Resimli anlatým talimatýnýda dün ilk mesaja ekledim...sevgilerimle...

Alýntý ertan045 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþým eline saglýk radyo fon için 9400v nezaman cýkacak radyo arka fon memnun olurum ustam bilgi verirsen
    Gm ve Topfield tabanlý 1 mb bütün serilere bunu kullanarak radyo arka fonu deðiþtirebilirsiniz...radyo arka fon resmi deðiþmiþ yazýlýmlarýný istiyorsanýz illa vakit bulunca yazýlým olarakta verebiliriz...sevgilerimle...

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Elinde hazýr 30-40 kb arasý mpeg formata çevrilmiþ yazýlýmda çalýþan resim olan varsa...örneðin ilk mesajdaki Angelina Julie resmi gibi...futbol takýmlarý resimleri olabilir...upload sitelerine yükleyip linkini verirlerse ilk mesaja ekleriz...hadi bakalým sýra sizlerde dosyalarýnýzý bekliyoruz...paylaþma sýrasý sizlerde...bakalým ne kadar paylaþýmcýyýz...sevgilerimle...

10. 03-03-2007, 13:19

Sebep
    Konuyla alakalý mesajlar yazýnýz...mesajýnýzýn konuyla alakasý olmadýðý için silinmiþtir...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

12. 03-03-2007, 16:12

Sebep
    Ýlk mesajda proðram kullaným linki verilmiþtir...teþekkürler ama konu verildiði için mesajýnýzý silmek zorundayým...

Sayfa 2/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri