Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 5/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon
61 sonuçtan 41 ile 50 arasý

Konu: Gm 9000 Serisi 1 mb larda Radyo Arka Fon Deðiþim Dosyalarý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Volkan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar yazýlýmý çevirirken 0byt sorunu yaþayan kiþilerden birde bendim. bu konuda biraz mantýk yürüterek sorunu buldum galiba. Eðer bilgisayarýnýza kurduðunu windowsunu bulunduðu sürücü FAT 32 'de biçimlendirildiyse 0 byt sorunu oluyor . ben kendi sürücümü NTFS formatýna çevirdim programýn uyumluluk modunu windws NT (service pack ) yaptým ve direk C nin içinde yaptým ve sonuç olumlu.
    Hocam sonuç olumsuz.Dedikleriniz yapýldý fakat dosya hep 0 byt.Sanýrým þimdiye kadar kimsenin aklýna gelmeyen bilgisayarda bir ayar sýkýntýsý var.Umarým ileride olacak.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý abtani Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Hocam sonuç olumsuz.Dedikleriniz yapýldý fakat dosya hep 0 byt.Sanýrým þimdiye kadar kimsenin aklýna gelmeyen bilgisayarda bir ayar sýkýntýsý var.Umarým ileride olacak.
    arkadaþým dedeiklerim yapýdý derken c sürücüsünü ntfs de formatlayýp yeniden windowsu kurdunmu. eðer kurduysan programý açmadan üzerinde sað týkla özelliklere gir ordan uyumluluk vardýr uyumluluðun içinde uyumluluk modunu ordaki seçenekleri dene . o byt çýkarsa diðer seçenekleri dene . tabi bu iþlemleri bir kalsörün içinde c nini içinde yap.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Hepsini yaptım.Olmadı.Bilgisayar konusunda bilgim fena değildr.Sorun başka gibi,ama nerede bilmiyorum.Windows ok,ntfs ok,uyumluluk hepsinde denendi,sonuç 0 byte.Sevgi ve saygıyla...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yukarıdaki kurtlar vadisi remsini 9400 CI üzerinmde deneyin bakalım.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Hocam cihaz 9400 VCI,kurtlar vadisi arka fonda olumsuz.Siteden indirdiğim emu yazılımlarında hiç bir sorun olmadan yüklüyorum.En son taraftar arka fonlu yazılımı sorunsuz yükledim.Sitedeki resimler ve benim hazırladığım resimler ile yapılanlar O byt.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý abtani Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Hocam cihaz 9400 VCI,kurtlar vadisi arka fonda olumsuz.Siteden indirdiðim emu yazýlýmlarýnda hiç bir sorun olmadan yüklüyorum.En son taraftar arka fonlu yazýlýmý sorunsuz yükledim.Sitedeki resimler ve benim hazýrladýðým resimler ile yapýlanlar O byt.

arkadaþým bak seinin için C nin içinde arka fon deðiþtirici programnýný uyumluluk modunu Windows 2000 yaparak kurtlar vadisi resmini attým. bu 0 byt saortunu bende vardý anca pc ye ntfs de format attým anaca düzeldi. sen yine bir kontrol et. aþaðýdaki yazýlýma bak bakalým olmuþmu.

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Sizin hazırladığınız dosyalarda sorun yok,indirdim kurdum,oluyor.Sıkıntı benim resim ekleyememe.Sitedeki örnek resimlerde de 0 byte lık dosya oluşuyor.Sizin üstteki mesaja eklediğiniz dosyada arka fon değiştirici programı yoktu.Bu programı yeniden indirdim.Uyumluluk modları değiştirdim.Sonuç olmadı.Sanırım bilgisayarda olan bir yazılım-program bu dosyanın oluşumunu engelliyor diye düşünüyorum.Yeni bir format ve bilgisayara başka program kurmadan deniyeceğim.İlginize teşekkürler.Sevgi ve saygıyla...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Sizin hazýrladýðýnýz dosyalarda sorun yok,indirdim kurdum,oluyor.Sýkýntý benim resim ekleyememe.Sitedeki örnek resimlerde de 0 byte lýk dosya oluþuyor.Sizin üstteki mesaja eklediðiniz dosyada arka fon deðiþtirici programý yoktu.Bu programý yeniden indirdim.Uyumluluk modlarý deðiþtirdim.Sonuç olmadý.Sanýrým bilgisayarda olan bir yazýlým-program bu dosyanýn oluþumunu engelliyor diye düþünüyorum.Yeni bir format ve bilgisayara baþka program kurmadan deniyeceðim.Ýlginize teþekkürler.Sevgi ve saygýyla...
    tavsiyem size ben tnc xp kullanýyorum. windows iþletim sistemi bölümüne bakarsanýz ýrda var.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Volkan hocam 15 gündür olmayan benim arka fonlu yazılım,şimdi oldu,yazılımı attım.Yeni format atmadım,şimdiye kadar niye olmadı,şimdi niye oldu bilmiyorum.Eski denemelerimde de aynı işlemleride yaptım,şimdi de.Herhalde bizim bilgisayar inadından vazgeçti.Teşekkürler...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Volkan hocam 15 gündür olmayan benim arka fonlu yazýlým,þimdi oldu,yazýlýmý attým.Yeni format atmadým,þimdiye kadar niye olmadý,þimdi niye oldu bilmiyorum.Eski denemelerimde de ayný iþlemleride yaptým,þimdi de.Herhalde bizim bilgisayar inadýndan vazgeçti.Teþekkürler...
    bu progrmý kullanýrken her türlü ihtimali göz önünde tutun. çünkü bu program yazýlýmýn en deðerli verileri ile oynuyor. pc nizin harddiski ýsýnmýþ olabilir arkada fazla program çalýþýp iþlmeci ve bellek miktarýný aþýrý harcayabilir. bunun gibi etkenler çok.

sonuçta iþlem olmuþ size hayýrlý olsun. kolay gelsin.

Sayfa 5/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri