Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/7 1234567 SonSon
61 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Gm 9000 Serisi 1 mb larda Radyo Arka Fon Deðiþim Dosyalarý

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Gm 9000 Serisi 1 mb larda Radyo Arka Fon Deðiþim Dosyalarý

GOLDMASTER 9000 Serisi 1 mb larda Radyo Arka Fon Deðiþtirme Dosyalarý...

Tvm45 ve Zalim'e Teþekkürler...

Yalçýnticaret'e resimlerden dolayý Teþekkürler...

Ersinbilgic'e resimlerden dolayý Teþekkürler...

Yükleme Talimatý :Radyo arka fon deðiþtirici proðramýný çalýþtýrýnýz...Dosya aç tan cihazýnýzýn emu yada normal yazýlýmýný bulunup aç deyin...kýsa bir süre bekleyin...yazýlým proðramda tanýmlanacak...tanýmlama bitince sað tarafta cihazýn yazýlým bilgileri yer alýr...sonra MPEG dosya açtan mpeg formatýna çevrilmiþ resmi seçiniz...Farklý Kaydet týklayýp dosya adý verip tamama týklayýnýz...biraz bekleyiniz...resim yazýlýmýn içine eklenip yeni bir yazýlým oluþacaktýr...bu yazýlýmý normal yazýlým yükleme proðramý Tf Loder ile yazýlýmý yükleyiniz...sevgilerimle...

Kendi Resimlerinizi Yükleyebilmek Ýçin : Öncelikle kullanacaðýz resimleri videomach programý ile 30kb-40kb arasý düzenlemeniz gerekmektedir..mpeg uzantýlý resim kullanacaksýnýz.Resim boyutu çok büyük yada uyumsuz olduðu zaman zaten hata mesajý yazacaktýr.loader de dosya aç tan uygun yazýlýmý seçip,videomach programý ile 30-40kb arasý hazýrladýðýnýz mpeg uzantýlý resimleri seçtikten sonra farklý kaydet seçeneði ile yeni isimli bir dosya oluþturun.radyo resmi deðiþtirilmiþ yazýlýmý cihazýnýza yükleyebilirsiniz...

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Konu TARANTÝNO tarafýndan (13-04-2007 Saat 17:30 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bunu makineye yazılım atargibimi yapacagız acaba

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ali muþtu Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    bunu makineye yazýlým atargibimi yapacagýz acaba
    Yükleme talimatýný yazmak anca bitti...talimatta anlaþýlmayan bir þey olursa yazýn cevsplamaya çalýþýrým...sevgilerimle...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

emeðine saðlýk usta

Kullanýcý Bilgi Menüsü

konu için teşekürler ama insanların istediği takdir edersinki bu değil usta
    tps absat yerine arka fonu değiştirip onumu izleyecez goldmaster artık tüketiciyle dalga geçer oldu .

Ben şu ana kadar yazılım verilmemesine tek bir kelime bile etmedim çünkü böyle bir garanti alamadık ama bu gelinen son nokta artık tüketiciye hakaret sayılır diğer makinalarda tps ler auto ama bizde tık yok .Bunun yerine arka fon değiştiri verilmiş oda çalışmıyor zaten resmen rezalet

Lafa gelince ömür boyu garanti böyle makinaya bende veririm ömür boyu garantiyi . neyse emeğine sağlık sizde nihayetinde değerli zamanınızdan
    kısıp hiç beklentisiz birşeyler vermeye çalışıyorsunuz fikrim şu ki bütün forumlarda goldmastırı protesto edelim başta benim gibi firmaya güvenip müşterilerimize yazılım için firma arkanızda dedik hal böyle olunca madem firmaya gücümüz yetmiyor ozaman bütün forumlarda protesto da etmek bize düşer bütün gm kulanıcılarıda destek vermeli diye düşünüyorum fikirlerini belirterek neyse selamlar

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý f47xfenerli Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    konu için teþekürler ama insanlarýn istediði takdir edersinki bu deðil usta
    tps absat yerine arka fonu deðiþtirip onumu izleyecez goldmaster artýk tüketiciyle dalga geçer oldu .

Ben þu ana kadar yazýlým verilmemesine tek bir kelime bile etmedim çünkü böyle bir garanti alamadýk ama bu gelinen son nokta artýk tüketiciye hakaret sayýlýr diðer makinalarda tps ler auto ama bizde týk yok .Bunun yerine arka fon deðiþtiri verilmiþ oda çalýþmýyor zaten resmen rezalet

Lafa gelince ömür boyu garanti böyle makinaya bende veririm ömür boyu garantiyi . neyse emeðine saðlýk sizde nihayetinde deðerli zamanýnýzdan
    kýsýp hiç beklentisiz birþeyler vermeye çalýþýyorsunuz fikrim þu ki bütün forumlarda goldmastýrý protesto edelim baþta benim gibi firmaya güvenip müþterilerimize yazýlým için firma arkanýzda dedik hal böyle olunca madem firmaya gücümüz yetmiyor ozaman bütün forumlarda protesto da etmek bize düþer bütün gm kulanýcýlarýda destek vermeli diye düþünüyorum fikirlerini belirterek neyse selamlar
    Ne çalýþmýyor...???Çalýþmayan bir þey verilmez...ben ve bir çok kiþi deneyip radyo arka fonu bu proðram ve açýklamalarla deðiþtirebiliyor...siz yapamadýnýz sanýrým bu yüzden çalýþmýyor diyorsunuz...cihazýnýzýn modelini yazýn...bende arka fon deðiþmiþ yazýlýmýný yapýp vereyim...çalýþýp çalýþmadýðýný ýspat edeyim...

Yazýlým konusuna gelince yakýn bir zamanda tps auto verilecek...protesto edelim demiþsiniz...ben elektronikçiyim...ve bütün firmalarla bütün uydu cihazlarýyla muhatap ve iþim oluyor ister istemez...peki ben size sorayým...hangi birini protesto edeceksin...cihaz üretip veya bir yerlerden bulup piyasaya sürmüþ ve bir daha býrak yazýlýmý en küçük bilgi bile vermemiþ firma ve uydu cihazlarý var...hemde bir dünya...söylermisiniz ben hangi birine isyan edip protesto etmeliyim...

Gm bilgi ve teknik olarak çok çok iyi... cihazlarla ilgili her türlü bilgiyi her uydu sitesinde kolayca bulabiliyorsunuz...bunlarý unutmayalým...yiðidi döv ama hakkýnýda unutma...

Bütün forumlarda sitelerde tpsler konusunda herkes þikayetçi...her uydu markasýna bakýn hep ayný þikayetler var...neden yazýlým yok bilmem þu firmanýn cihazýnda varda bizimkinde niye yok...gidip oraya bakýyorsun oradada ayný þikayetler...bu modele varda bizim modele niye yok...bizim cihazýmýz öksüzmü...gibiiii konular alabildiðine yazýlýp çiziliyor...yazýlým geldiði zamanda bu seferde þu kanallar niye göstermiyor diye baþka bir feryat yükseliyor...bu yýllardýr hep böyle...böylede devam edeceði kaçýnýlmaz gözüküyor...taaki tps ve benzeri kanallar tamamen izlenemez hale geldiði zamana kadar...

Þunu söylüyeyim tps konusunda...auto yazýlýmlarýn çýkmasý için çalýþmalar yapýlýyor...inþallah kýsa zaman içinde verilecektir...kolay gelsin...sevgilerimle...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

elinize sağlık teşekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ellerine sağlık.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

TARANTİNO usta benim anlamadığım husus video mach ile dönüşüm yapacağımız resim de mpeg uzantılımı olması lazım bendeki tüm resimler jpg uzantılı şimdiden teşekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

deniyorum ama yeni oluşan yazılım o kb olarak görünüyor nerde hata yapıyorum acaba

Sayfa 1/7 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri