Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
24 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: technosat yardım

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı akif52 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    next 9000 yazılımının 18400'e uyduğunu duydum bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bizleri aydınlatırsa menun olurum
    Sanmıyorum...ama yinede deniyeceğim...şu an 18400dcı arızalı cihaz geldi...tamir edip...o bahsedilen next 9000 yazılımlarınıda denerim...sevgilerimle...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

çok çok teşekkür ederim, ne olur bizi şu maduriyetten kurtar kardeşim. satan firma next 9000 yazılımı oluyor demişti, herhalde beni kandırmamıştır? umarım!!!

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı akif52 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    çok çok teşekkür ederim, ne olur bizi şu maduriyetten kurtar kardeşim. satan firma next 9000 yazılımı oluyor demişti, herhalde beni kandırmamıştır? umarım!!!
    Malesef elimdeki cihazın işlemcisi arızalı...bu yüzden yazılımı deniyemiyorum...dosya uzantılarına baktım aynı uzantıyı kullanıyor her iki cihazda...yükleme proğramlarıda hemen hemen aynı sayılır...elinde imkanı olan cihazın flash v.b şeyleri arıza yaparsa bunları giderip cihazlarını kurtarabilecek olan varsa denesin...ama dediğim gibi olası bir aksilikte cihazları kurtabilecek bilgi ve malzemeye sahip olanlar denesin...olmaz falan eldekindende olmasınlar...aynı marka,model cihaz gelirse yazılımlar uyuyormu diye deniyeceğim...elimdeki malesef çalışmıyor firmasıda battığı için getirtme şansıda yok...müşteriye aynen geri iade etmekten başka yol kalmadı...neyse kolay gelsin...sevgilerimle...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı işçi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yurdabak arkadaşım diva komputerde teknosat18000 şubat 2007 yazılımı mevcut haberin olsun
    acaba 18000 yazılımı 18400'e uyarmı.Teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

galıba uyum saglamıyor dostum denemek sıze kalır mesulıyet sıze ayıttır ıstersenız deneyın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar konuyu okudum biraz şu anda technosat 18000 serisi cihazları piyasaya botech suruyor ve yazılımlarınıda botech veriyor yazılımlarında problem yok cıkan yazılımlar son yazılımlardır ve butun hatalardan arınmıstır yazılımları yenılemek ıçın her gun softcam dosyası cıkarıyoruz bununla her an yazılımınızı guncelleyebılırsınız

DİKKAT:ayrıyeten next 9000 yazılımları cihaza uymuyor ancak softcam dosyaları uyar bunuda unutmayın

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Konu bayataberk tarafından (16-03-2007 Saat 18:09 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı fehmi37 Nickli Üyeden Alıntı
    bende technosat 18400var buna nex 9000 ultra yazılımı attım kabul etti fakat5 cihaz simsiyah oldu boot yazıyor başka birşey yok sonra 18400 sci yazılımı attım makina düzeldi bunu paulaşmak istedim kolaygelsin
    bunlarla karşılaşmayın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sn bayataberk arkadaşım, hergün softcam veriliyor demişsin ama 18400 e uzun süredir verilmiyor. verilyorsa nerden bulabilirim.tşkl.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sn bayataberk arkadaşım, hergün softcam veriliyor demişsin ama 18400 e uzun süredir verilmiyor. verilyorsa nerden bulabilirim.tşkl.

arkadaşım heralde next 9000 için verilen softcam dosyası bu cihaza oluyor bir deneyin.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı bayataberk Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar konuyu okudum biraz şu anda technosat 18000 serisi cihazları piyasaya botech suruyor ve yazılımlarınıda botech veriyor yazılımlarında problem yok cıkan yazılımlar son yazılımlardır ve butun hatalardan arınmıstır yazılımları yenılemek ıçın her gun softcam dosyası cıkarıyoruz bununla her an yazılımınızı guncelleyebılırsınız

DİKKAT:ayrıyeten next 9000 yazılımları cihaza uymuyor ancak softcam dosyaları uyar bunuda unutmayın
    Üyelik gerektiren link verilmesi forum kurallarınca yasaktır...mesajınız bu sebeple düzeltilmiştir...

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri