Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
24 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: technosat yardım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart technosat yardım

İyi akşamlar arkadaşlar technosat 18400DCI kullanıyorum bu cihazın yazılımı varmı veya bu cihaz başka tabanlı bir cihaza döndürülebilirmi saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

dostum destek veren bır yer yok suan bır bu raya bakınız Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

galıba tamamen kapamıslar sıteyıde malesef

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Elimde 2 adet yazılımı var...en son verileni ekledim...yeni bir yazılımıda yok malesef...sevgilerimle...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu cihaz bir firmanın isteiği üzerine yapıldı ama isteyen firmanın işlerinin yolunda gitmemesi ile cihaz toplayan firma bir süre destek verdi ama satışıda iyi olmayınca bu şekilde elde kaldı.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu cihazların yazılımı tarantino hocanın verdiği en son yazılımdı. ama cihazlara yazılım sorun değil şu anda keyfile günlük absat sofcamlar verilmekte. bazı sitelerde mevcut. üyelik gerektirdiği için veremiyorum. sağlıcakla kalın.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yurdabak arkadaşım diva komputerde teknosat18000 şubat 2007 yazılımı mevcut haberin olsun

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı işçi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yurdabak arkadaşım diva komputerde teknosat18000 şubat 2007 yazılımı mevcut haberin olsun
    Dediğiniz siteye bakılmıştır fakat site çalışmıyor...şayet öyle bir yazılım varsa elinizde...upload sitelerine yükleyip linkini burada verebilirsiniz...sevgilerimle...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu cihazın destek veren siteyi kontrol ettim sadece bir tane srisine yazılım çıkmış bu modeline yok. eğer bizim bilmediğimişz bir yazılım varsa Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. yükleyip buraya link verin.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

next 9000 yazılımının 18400'e uyduğunu duydum bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bizleri aydınlatırsa menun olurum

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri