Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: next wave acil yardım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart next wave acil yardım.

arkadaşlar elimde şu an next wave 8500ci var cıhaz soğukken kanallarda parçanalma yapıyor ısınınca düzeliyor besleme kondastörlerini deyiştirdim yazılım attım cıhazı rasetleyip tekrar ararttım sorun aynı devam ediyor bana yardımcı olurmusunuz şimdiden tşkr ederim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yokmu yardım edecek .

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tuneri kontrol edin.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tuneri en son duruma bıraktım çünkü elimde şu an yok başka yerlerden olabilme ihtimali yokmu.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

olanak yok zaten arza tuner arzası gını gozukuyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ustam tuner fabrikadada yok aradım ftanın tuneri uyarmı.

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

senin cihazın yumatu yumatunun 8000 serilerinde böyle problemler oluyor tunerden kaynaklanıyor servise veya fabrikaya gönder yaparlar okadarda büyük sorun değil aslında bazen kırılmalar yapar birz bekleyince düzelir sinyal seviyeleriylede alaksı var tuneri zayıf cihazlar birzda sinyal az olunca iyice problem oluyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım sinyal seviyeleri iyi tuner fabrikada yok diyorlar takas yapalım diyorlar bu cıhaz komşumun 2 yıl önce ben takmıştım garanti bitince sorun çıkardı delireceyim yav .

Kullanıcı Bilgi Menüsü

makul bır fıyata takas yap gıtsın bıde elektıronıkte omur boyu dıye bırsey yok dostum sen neyapasınkı kul yapımı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sorun giderilmiştir cıhaz hurdaya çıkarılarak yerine başka marka cıhaz verildi komşum sevindi yardımlarınız için tşkrler.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri