Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: starbox

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart starbox

yazılımı yüklemeyin hatalı (error o )

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hangi yazılımı yüklemeyelim...hangi yazılım hatalı...yazdıkların o kadar açıklayıcıki...kesin bu yazıyı okuyan arap olacak...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

morss hem soru soruyorsun hepde cevabi kendin veriyorsun.soruda değil ama neyse..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

soru sormadımda arkadaşları bigilendirmek için 2,04 yazılımı cihazı kilitliyor error 0 hatası veriyor boşuna ugraşmasınlar diye yazdım

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Şimdi oldu...:45:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar şu an serverler açık ama açık olan kanal yok bilgisi olan bi el atıversin lütfen ayrıca 2.04 yükledim çihaz hata veriyor tekrar 2.03 yükledim yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürü borç bilirim

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

2.04 sorunlu yuklemeyin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar 2.04 yazılımını yükleyip ''Ero 0''hatasına düşen cihazlar normal loaderlerle yazılım almıyor.Ancak vision Tools 2.9 yazılımı ile 1.70 yazılımını birçok denemeden sonra kabul ediyor.Ben öyle kurtardım .Ancak adı geçen programın çalışması için bilgisayarınızda NET Framework 2.0 of windows proğramının kurulu olması gerekiyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar bu kanallar neden açılmıyor bizi daha ne kadar uyutacaklar bilmiyorum

10. 15-03-2007, 01:55

Sebep
    üslubunuza dikkat ediniz...bu tür kelimeler forumumuza ve genel ahlaka uygun değildir...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri