Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/4 1234 SonSon
36 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 10-13 milyara hangi araba

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart 10-13 milyara hangi araba

Arkadaşlar 10-13 milyara hangi araba alabilirim.
    tabi en mantıklı olanı bir sürü araba alınacağını biliyorum en mantıklısını arıyorum sizce hangisi olabilir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

valla renault ve tofaş grubundan yüksek model alırsınız ama avrupa dersen ona göre model düşer ne tarz aradığını biraz daha yazabilirsen ona göre fikir verebiliriz saygılar...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Renault clio alabilirsin hemde modelide iyi olur..COEMAR'ında dediği gibi biraz daha açıklama yaparsan iyi olur..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşım voswagen polo clasik al bence çok rahat edersin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hegelmahmut Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar 10-13 milyara hangi araba alabilirim.
    tabi en mantıklı olanı bir sürü araba alınacağını biliyorum en mantıklısını arıyorum sizce hangisi olabilir.
    Arkadaşım avrupa olsun, varsın düşük model olsun, Wolsvagen, toyota, opel vs. farketmez. Yeterki temiz olsun. Düşük model olması önemli değil, hem vergiden kar edersin, hem de rahat edersin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hocam o fiyata
    1) lada vega 1.5 16v
    2) tata'nın 2004 modelleri
    3) renault clio 2001-2 modelleri
    4) 98 model golf
    5) 98-99 model polo gibi gibi modeller alabilirsin
    ama bana göre sen git bi tane lada vega al taş gibi araba arkadaşlarda var 5 seneden beri kullanıyor araba 120,000 km'de arabada tık yok sorunsuz çalışıyor..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşım ben 15 yıldır lada kullanıyorum.Masrafı az belki ikinci eli yok ama yeni modelleri güzel.biraz elektriki problemleri oluyor ama genede memnunum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

valla açıkçası pek fazla bilgim yok
    sadece o paraya en mantıklı olanı arıyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bence en mantıklısı renault al derim.ne tofaşlar kadar kütük nede volkswagenler kadar parçası bakımı pahalı.benim sana tavsiyem

2000/2001 model clio symbol 1.4 8/16 valf biri 75 hp diğeri 90 beygir.kullanım ekonomik bakım servis yedek parça fln hertürlü konuda bütün ihtiyacını karşılar.bagajıda bayağı bir geniş.abartmıyorum bir normal insan yatabilir kıvrılarak

dediğim gibi en mantıklı araç bu bence eğer denk gelirsen bir incele derim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bence hacı murat 131 al kaya gibi araba hem paran artar kalan paraylada peşinat yapıp banka kredisi ile ev alırsın.. nasıl fikir ama )

Sayfa 1/4 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri