Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 10/12 İlkİlk 123456789101112 SonSon
115 sonuçtan 91 ile 100 arası

Konu: Stream BİN Uzantılı 15.03.2007 Tarihli TPS Auto Yazılımları

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sevgili volkan kardeş burdaki yazılımların 15 03 2007 tarihli yazılımla bir farkı varmıdır (21 03 2007 tarihinde düzenlenmiş gözüküyor onou için sordum) şimdiden teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı omer66 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sevgili volkan kardeş burdaki yazılımların 15 03 2007 tarihli yazılımla bir farkı varmıdır (21 03 2007 tarihinde düzenlenmiş gözüküyor onou için sordum) şimdiden teşekkürler

yok arkadaşım yazılmlar 15.03.2007 tarihli sadece konuda bazı talimatlarda düzenleme yapabiliyoruz veya *** dosyası ekleyip kaldırıyotuz. bugün *** dosyasını kaldırdım. onun için bugünün tarihi gözükür.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı okyanusyalı Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    almanca DUR demek
    Bir şey daha öğrenmiş olduk...Teşekkürler...ama Türkçe anlamıda tam cuk oturuyor...

Alıntı Volkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    cihaz bana neden stream yazılımı yükledin sen ne halt ettin dio Tarantino
    Evet...bende konuda ne halt oluyor diye baktım...gülmekten öldüm...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaslar yazılımlar calısıyormu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hala çalışıyor saat 10. 21 . itibariyle...:45:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaslar yazılımlar calısıyor ama 16.c0.91 yazılımını yukledım turkce dıl destegı yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

A29 merhaba volkan usta

volakan usta ben cihazıma daha böyle bir yüklemeyi yapmamışım ayrıca daha öncede memedim ustaya danıştım ve bilgileri harfien yazdım ve yazılımın şu an için geceleri of denildi eğer sorunsuz çalışacaksa yükleme ve tavsiye ediyorsan yok kalsın günlük verilen dosyaları yükleyeyim diyorsam saygım var düşünceni istiyorum cihazım at 7010dcız 12/01/a5
    Alıntı Volkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Stream BİN uzantılı 15.03.2007 TPS Auto Yazılımları..

Yazılımlar Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. ile Enjinner Modda yüklenecektir.

KUP 230 ile Enjineer Modda yükleme Talimatı için Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. bakınız.

Cihazında başa marka yazılım olan arkadaşlar yazılımdan önce Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. (Loader 219v4) 'yı yüklesinler. Ardından Streamyazılımını yükleyebilirler.

Yazılımı yükledikten sonra size tavsiyem yazılımın iyi çalışması için cihazı resetleyiniz. Cihazı resetledikten sonra STREAM Kanal EDİTÖRÜ ile HAZIR kanal listesi yükleyiniz.

Stream Kanal Editörünü Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. alabilirsiniz.
    Stream Güncel Kanal Listesini Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. alabilirsiniz.

Kanal listesini yükledikten sonra SRI-MAVİ-YEŞİL-MENÜ tuşalarına sıra ile basarak *** menüsüne giriniz ve ardından Sarı tuşa basın vew ok tuşuna basark keyleri resetleyin. Keyleri resetledikten sonra MENÜ-SİSTEM AYARLARI'na giriniz ve burdan Kanal Kilidini açık konuma alınız. Ayrıca Zaman ayarı +00 olacaktır.

YAZILIMLARIN AUTO AÇMASI İÇİN YAPMANIZ GEREKENLER
    *Tps kanallarının güncellemesinin çalışması için cihazınızı 10873 27500 V frekansındaki USHIAIA TV kanalI üzerinde 2 dk bekletin..
    Cihazınızı güncellemek için her gün bu işlemi tekrarlayın

BİSS BÖLÜMÜ DÜZENLENMİŞ YAZILIMLAR EKLENMİŞTİR

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ayran Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    volakan usta ben cihazıma daha böyle bir yüklemeyi yapmamışım ayrıca daha öncede memedim ustaya danıştım ve bilgileri harfien yazdım ve yazılımın şu an için geceleri of denildi eğer sorunsuz çalışacaksa yükleme ve tavsiye ediyorsan yok kalsın günlük verilen dosyaları yükleyeyim diyorsam saygım var düşünceni istiyorum cihazım at 7010dcız 12/01/a5

arkadaşım tps paketinde aslında şöle bir konu var stream yazılımıda gece takılmalar oluyore aslında bu çok basit bende 16.C0.A1 var
    ondada arasıra oluyor ama açılmadığı zaman absat yada fta bir kanala geçöiyorum tekra ushahia üzerine geliyorum açılıyor ve arkasından multiler açılıyor. bence yükle ama 12.01.A5 ne kadar randımanlı çalışıyor bilmiyorum.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

A29 ok usatam

peki usta teşekür ederim dediğin gibi olsun ayrıca ilgilendiğin için minettarım saygılarımla....kal sağlıcakla,başarılarına diliyorum.
    arkadaşım tps paketinde aslında şöle bir konu var stream yazılımıda gece takılmalar oluyore aslında bu çok basit bende 16.C0.A1 var
    ondada arasıra oluyor ama açılmadığı zaman absat yada fta bir kanala geçöiyorum tekra ushahia üzerine geliyorum açılıyor ve arkasından multiler açılıyor. bence yükle ama 12.01.A5 ne kadar randımanlı çalışıyor bilmiyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

volkan usta bende 12 01 a5 var fazla bir sorun yok gayet güzel çalışıyor

Sayfa 10/12 İlkİlk 123456789101112 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 3 Kullanıcı var. (0 Uye ve 3 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri