Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 10/12 ÝlkÝlk 123456789101112 SonSon
115 sonuçtan 91 ile 100 arasý

Konu: Stream BÝN Uzantýlý 15.03.2007 Tarihli TPS Auto Yazýlýmlarý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sevgili volkan kardeş burdaki yazılımların 15 03 2007 tarihli yazılımla bir farkı varmıdır (21 03 2007 tarihinde düzenlenmiş gözüküyor onou için sordum) şimdiden teşekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý omer66 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    sevgili volkan kardeþ burdaki yazýlýmlarýn 15 03 2007 tarihli yazýlýmla bir farký varmýdýr (21 03 2007 tarihinde düzenlenmiþ gözüküyor onou için sordum) þimdiden teþekkürler

yok arkadaþým yazýlmlar 15.03.2007 tarihli sadece konuda bazý talimatlarda düzenleme yapabiliyoruz veya *** dosyasý ekleyip kaldýrýyotuz. bugün *** dosyasýný kaldýrdým. onun için bugünün tarihi gözükür.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý okyanusyalý Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    almanca DUR demek
    Bir þey daha öðrenmiþ olduk...Teþekkürler...ama Türkçe anlamýda tam cuk oturuyor...

Alýntý Volkan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    cihaz bana neden stream yazýlýmý yükledin sen ne halt ettin dio Tarantino
    Evet...bende konuda ne halt oluyor diye baktým...gülmekten öldüm...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaslar yazılımlar calısıyormu

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hala çalýþýyor saat 10. 21 . itibariyle...:45:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaslar yazılımlar calısıyor ama 16.c0.91 yazılımını yukledım turkce dıl destegı yok

Kullanýcý Bilgi Menüsü

A29 merhaba volkan usta

volakan usta ben cihazýma daha böyle bir yüklemeyi yapmamýþým ayrýca daha öncede memedim ustaya danýþtým ve bilgileri harfien yazdým ve yazýlýmýn þu an için geceleri of denildi eðer sorunsuz çalýþacaksa yükleme ve tavsiye ediyorsan yok kalsýn günlük verilen dosyalarý yükleyeyim diyorsam saygým var düþünceni istiyorum cihazým at 7010dcýz 12/01/a5
    Alýntý Volkan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Stream BÝN uzantýlý 15.03.2007 TPS Auto Yazýlýmlarý..

Yazýlýmlar Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. ile Enjinner Modda yüklenecektir.

KUP 230 ile Enjineer Modda yükleme Talimatý için Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. bakýnýz.

Cihazýnda baþa marka yazýlým olan arkadaþlar yazýlýmdan önce Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. (Loader 219v4) 'yý yüklesinler. Ardýndan Streamyazýlýmýný yükleyebilirler.

Yazýlýmý yükledikten sonra size tavsiyem yazýlýmýn iyi çalýþmasý için cihazý resetleyiniz. Cihazý resetledikten sonra STREAM Kanal EDÝTÖRÜ ile HAZIR kanal listesi yükleyiniz.

Stream Kanal Editörünü Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. alabilirsiniz.
    Stream Güncel Kanal Listesini Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. alabilirsiniz.

Kanal listesini yükledikten sonra SRI-MAVÝ-YEÞÝL-MENÜ tuþalarýna sýra ile basarak *** menüsüne giriniz ve ardýndan Sarý tuþa basýn vew ok tuþuna basark keyleri resetleyin. Keyleri resetledikten sonra MENÜ-SÝSTEM AYARLARI'na giriniz ve burdan Kanal Kilidini açýk konuma alýnýz. Ayrýca Zaman ayarý +00 olacaktýr.

YAZILIMLARIN AUTO AÇMASI ÝÇÝN YAPMANIZ GEREKENLER
    *Tps kanallarýnýn güncellemesinin çalýþmasý için cihazýnýzý 10873 27500 V frekansýndaki USHIAIA TV kanalI üzerinde 2 dk bekletin..
    Cihazýnýzý güncellemek için her gün bu iþlemi tekrarlayýn

BÝSS BÖLÜMÜ DÜZENLENMÝÞ YAZILIMLAR EKLENMÝÞTÝR

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ayran Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    volakan usta ben cihazýma daha böyle bir yüklemeyi yapmamýþým ayrýca daha öncede memedim ustaya danýþtým ve bilgileri harfien yazdým ve yazýlýmýn þu an için geceleri of denildi eðer sorunsuz çalýþacaksa yükleme ve tavsiye ediyorsan yok kalsýn günlük verilen dosyalarý yükleyeyim diyorsam saygým var düþünceni istiyorum cihazým at 7010dcýz 12/01/a5

arkadaþým tps paketinde aslýnda þöle bir konu var stream yazýlýmýda gece takýlmalar oluyore aslýnda bu çok basit bende 16.C0.A1 var
    ondada arasýra oluyor ama açýlmadýðý zaman absat yada fta bir kanala geçöiyorum tekra ushahia üzerine geliyorum açýlýyor ve arkasýndan multiler açýlýyor. bence yükle ama 12.01.A5 ne kadar randýmanlý çalýþýyor bilmiyorum.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

A29 ok usatam

peki usta teþekür ederim dediðin gibi olsun ayrýca ilgilendiðin için minettarým saygýlarýmla....kal saðlýcakla,baþarýlarýna diliyorum.
    arkadaþým tps paketinde aslýnda þöle bir konu var stream yazýlýmýda gece takýlmalar oluyore aslýnda bu çok basit bende 16.C0.A1 var
    ondada arasýra oluyor ama açýlmadýðý zaman absat yada fta bir kanala geçöiyorum tekra ushahia üzerine geliyorum açýlýyor ve arkasýndan multiler açýlýyor. bence yükle ama 12.01.A5 ne kadar randýmanlý çalýþýyor bilmiyorum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

volkan usta bende 12 01 a5 var fazla bir sorun yok gayet güzel çalışıyor

Sayfa 10/12 ÝlkÝlk 123456789101112 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri