Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Gm 14300cý-14400cim Mv ve Mdr 2.82 Yazýlýmlarý

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Gm 14300cý-14400cim Mv ve Mdr 2.82 Yazýlýmlarý

Yazýlýmlar tarafýmca denenmemiþtir...yükleyen kiþiler ab sat larý açtýðýný belirtiyorlar...
    Cihazýnýzýn menü görünümü deðiþebilir...yazýlýmý yükledikten sonra emuyu aktif yapýp keyleri resetleyiniz...Hotbird uydusunda 10873 v 27500 frekansýndaki kanallar üzerinde bekleyiniz...yükleme proðramý için Þeref üstada Teþekkürler...
    Konu TARANTÝNO tarafýndan (14-03-2007 Saat 21:32 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teşekkürler üstad.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Gm 14300cı-14400cim Mv-Mt yazılımını az önce denedim...ingilizce loaderle yüklendiğinde error0 problemi oluşuyor...bu yüzden Şeref üstadın Türkçe boxloaderiyle yazılımı yükleyiniz...sorun yaşayanlar boot loaderden yazılımı seçip cihazı arka anahtardan kapatıp açarak yazılımı yükleyebilirler...yazılım yüklendi keyler resetendi...ama 5-10 dak. absat kanallarının üzerinde beklememe rağmen açılmadı...bilginize sunulur...sevgilerimle...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþlar ben yazýlýmý denedim. Kanal bilgilerinizin yedeðini alýn yoksa kanallarýn hepsi siliniyor. Yazýlýmý yükledikten sonra *** bölümünü aktif yaptým (9999) ve TPS PAKETÝ AUTO saniyede çözülüyor.
    ABSAT PAKETÝ YOK

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Konu pchastasý tarafýndan (14-03-2007 Saat 22:55 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ellerine sağlık Tarantino usta. Çalışmalarında başarılarıyın devamını diliyorum.
    Saygılar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ellerinize sağlık aekadaşım
    SAMSUNG UE55KU7500 GigaBlueQuadPlus Topfield3000 cýppro Skystar usb hd cý

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hocam.2.82.yükledim.fılaşayazdıktansonra.error.diyorcıhazkitleniyor.aceleyardım

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý yayla44 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    hocam.2.82.yükledim.fýlaþayazdýktansonra.error.diyorcýhazkitleniyor.aceleyardým
    Error0 mý diyor...þayet o hatayý veriyorsa...yukarýdaki ilk mesajda verilen yükleme proðramýyla boot loader yükselt yazan yere týklayýp yazýlýmý seçip cihazý arka anahtardan açýnýz...mv yazýlýmý yüklerseniz ve eski klasik menüsü varsa bu yazýlýmda menünüz deðiþir...sevgilerimle...

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hocam.2.82.14400.depirileri.donduruyor.not.19.derecede teşkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yazılımı yükledim TPS ler ve Multiler tamam
    Fakat eski yazılımda CNN açıktı şimdi gitti
    yinede teşekkürler

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri