Konuya Etiketlenenler

Beeni Beeni:  0
Sayfa 2/2 lklk 12
18 sonutan 11 ile 18 aras

Konu: Next YE 2000DPCIS Super Plus (USB) Uydu Alcs kt

Kullanc Bilgi Mens

atomsan dan 210 ytl ye aldım

Kullanc Bilgi Mens

Arkadalar selam,
    Ben siteye yeni ye oldum 1 haftadr yorumlar okuyorum, aslnda dSmart hakknda detayl bilgi almak iin foruma girdim, ama yorumlar okuduktan sonra dSmart'tan vazgemek zereyim. imdilik tek anak kurdurmak niyetindeyim. O da trksat tabiki. Uydu almak isteme sebebimde evimdeki LCD tv nin grnt kalitesini ykseltebilmek. Bir de zellikle Discovery, Animal Planet vs gibi belgesel kanallarn ve spor kanallarn izlemek istiyorum. Ama geliime de ak bir cihaz olmasn tercih ederim. leride belki tercihlerim deiir. Bana Next YE 2000DPCIS Super Plus (USB) nerir misiniz ya da hangi cihaz nerirsiniz. Ctesi kurulum yaplacak o zaman kadar kesin karar vermem gerek. Ya da kardeim sen urama dSmart m al dersiniz? Yorumlarnz rica ediyorum. Yanlz cihaz nerilerinde "nerme sebeplerini" de belirtebilirseniz ok memnun olurum.
    Konu Bxrxk tarafndan (22-08-2007 Saat 15:38 ) deitirilmitir.

Kullanc Bilgi Mens

peki arkadalar bu uyduya hangi yazlmlar atabiliyoruz.

Kullanc Bilgi Mens

@salvador_54 SUPER PLUS SERI Hang mdeln aldysanz o modeln yazlm atlmaktadr bilgilerinize.

Eer YE 2000 DPCIS SUPER PLUS USB MODEL'ni diyrsanz aaidaki linktek yazlm atlmaktadr

Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.

Kullanc Bilgi Mens

ustalar TV GLOBO keyident nex 200cx usabli iin slm

Kullanc Bilgi Mens

Alnt krtln Nickli yeden Alnt Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.
    ustalar TV GLOBO keyident nex 200cx usabli iin slm
    Arkadam ayn mesaj 3-4 yere yazmssn. Bilen varsa zaten sana syler ve cevapta veriliyor. Ayn seyleri tekrar etmen mantksz. Bir daha olmasn

Kullanc Bilgi Mens

Standart Ulusal yayinar iptv

Alnt Қ Ξ Ϊ Ϊ Nickli yeden Alnt Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.
    bunun NEXT YE 2000 CIS SUPER PLUS dan fark ne zelliklerine baktm pekbir fark gremedim ama arada 40 dolar fark var
    yi aslinde iptv ykleniyor

Kullanc Bilgi Mens

y hayrl olsun

Sayfa 2/2 lklk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanc var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri