Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
3 sonuçtan 1 ile 3 arasý

Konu: Coship kullanıcı hataları ve cözümleri

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Coship kullanıcı hataları ve cözümleri

en cok karsýlasýlan sorunlar1) cihaz kýrmýzý ýsýkta acýlýrken boot yazýyor ama yazýlým almýyor genellikle yannýz version da bu olur cünkü trident olsun coship ve muadili cihazlarda boot farký vardýr b21 b34 b39 b41 gibi bootlar vardýr örnek boot 21 yani b21 attýgýz yazýlým b39 ise cihazýnýz boot yazar kýrmzý ýsýkta kalýr veya b39 olan cihaz b21 yazýlým attýgýnýzda gine ayný sorun kalýr peki nasýl yazýlým yükleriz loader acýnýz yazýlýmý seciniz tabi bu sýrada cihazýn fiþi cekik olsun yazýlýmý secin yüklemeye calýsýr ozman fiþi takýn yüklemeye baslar good deyince fiþi sökün takýn

en cok karsýlasýlan sorunlar2)
    dayzek ayarý yapýyorum ama dayzek ayar almýyor örnek anten ayarlarýna girdim turksat dayzek 1 yaptým sonra anten 2 deyip horbirt dayzek 2 yaptým ama cýkýyorum kaydetiyor ama gine ayný turksat1 horbirt 1 oluyor cözüm ilk önce turksat ayarlayýn cýkýn kaydetsin sonra bida girin hortbirt kaydetin cýkýn sorun düzelicektir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadasim benim bir sorunum var , receiverim adi AXIL AD600, Coship 2300 veya Starsat 1700 loaderle emulerimi attim oncelikle problemim yoktu simdi atarken ortasinda kaldi, simdi yeniden attim sonra yeni keyleri de attim amma bir turlu receiverimi acamiyorum.
    Once attimda "Good" yaziyor amma orada kitleniyor.
    Sonra acinca "Boot" yaziyor sonra bunu gosteriyor "!!!!"
    Ne yapmam gerekiyor, Acele bir cevap yazarsan çok menmun olurum, Yeni yillin kutlu olsun, basarilar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkür

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri