Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 11/46 İlkİlk ... 2345678910111213141516171819202136 ... SonSon
452 sonuçtan 101 ile 110 arası

Konu: GoldMaster & ONWA Güncel YAZILIMLARI 11.07.2007

Kullanıcı Bilgi Menüsü

goldmaster 9000 serilerine baktım aes keyleri göremedim editlemek için yazılımlarda 8000 serilerinde aes keyler göründügü için editleyip verdim yazılımları 9000 serilerinde görebilseydim bunlarıda editleyip verecektim üzgünüm arkadaşlar elimden gelen birşey yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hasan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    öyle ya... önceden 9400 cı ve diğerleri veriliyordu? 9000 serisi için absat yazılımı ne oldu acaba...
    Bu konuyla ilgili bölümde yazılımı yapan arkadaşın bir konusu var isterseniz bir bakın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hasan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    öyle ya... önceden 9400 cı ve diğerleri veriliyordu? 9000 serisi için absat yazılımı ne oldu acaba...
    Kardeş bizler ya unutulduk, ya da cezalandırılımıyoruz bilemiyorum. Başkaları TPS ve ABSAT'ı aylardır autu izlerken bizler de merakla ağzımızın suyunu şapırdatıyoruz. Sağır sultan bile duydu ama bizler herhalde GOLDMASTER yetkililerine sesimizi duyurmaktan aciziz. gm9600cip

Kullanıcı Bilgi Menüsü

haklısın klak kardeş, çocuk avutur gibi, bir kaç defa veriyorlar sonra bayramda gel yapıyorlar... bu işten anlayan arkadaşlar alınmasınlar ama...elinden gelipte esirgeyen varsa biraz........dir diye aklıma geliyor... yanılıyorumdur inşaallah...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

aslında zamanımız olupta uğraşsak bizde yapabiliriz diye düşünüyorum.. eimizde avucumuzda bir cihazımız var onu da bozarsak.... diye...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

aslında zamanımız olupta uğraşsak bizde yapabiliriz diye düşünüyorum.. eimizde avucumuzda bir cihazımız var onu da bozarsak.... diye...
    Arkadaşım bu zamana kadar 4000-9000 serisini ilk yazılımları biz veriyorduk.Yazılımları yapan arkadaşımız iş degişikligi nedeniyle su anda internete giremiyor. Kendisinin yazısı var forumda ona bakabilirsin. Kimse bilmeyince ne yapabilir. Sizde diyorsunuz elimizde bir kuru cihazımız var diye.Yukarıdaki yazılımlar bile denenerek sizlere veriliyor bunun bilincinde olun lütfen burası Goldmaster 8000 bölümü

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Az sonra absat auto- D+ OK 21 subat yazılımlarını alabilrisiniz..
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

00000024

Alıntı Kosavalı Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Az sonra absat auto- D+ OK 21 subat yazılımlarını alabilrisiniz..
    kosavalı kardeşim eyvallah da bugün ne olcak

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı uuffuukk Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Şimdi geldim işten hemen ekliyorum yeni yazılımları:45:
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı uuffuukk Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Softcam SBFY15[1].1 C+-ABsat-TSR-Premiere-D+-TvCabo 22-02-07.zip
    Buradan endirebilirsiniz! Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Tum Gm 8000 serilerine yarar! EE manager 1.4.15-le atilir! 1.Open softkam fale 2. Save softkam to resiver!
    Konu fanatik_71 tarafından (22-02-2007 Saat 23:14 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 11/46 İlkİlk ... 2345678910111213141516171819202136 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri