Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/46 İlkİlk 123456789101112131429 ... SonSon
452 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: GoldMaster & ONWA Güncel YAZILIMLARI 11.07.2007

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yazilim icin tesekkürler, ancak yazilimi degisik bir kac yere indirmeme ragmen ZIP'li dosyayi Delta 2'ye aktarmak isteyince dosya indirdigim yerlerde gözükmez oluyor, bulamiyorum. yardimlar icin pesinen tesekkürler. avusturya'dan selamlar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı emin simsek Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yazilim icin tesekkürler, ancak yazilimi degisik bir kac yere indirmeme ragmen ZIP'li dosyayi Delta 2'ye aktarmak isteyince dosya indirdigim yerlerde gözükmez oluyor, bulamiyorum. yardimlar icin pesinen tesekkürler. avusturya'dan selamlar.
    Zipli dosyayı klasorden cıkarmazsanız görünmez tabiki

Kullanıcı Bilgi Menüsü

selam,y,için tşk,sağlıcakla.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Serkan bey kardesim azarlar gibi konusmayip bir iki cümleyle aciklasaniz cokmu zor olur. Karsinizda bu tip davranislara aliskin olmayan bir ögretmen var... ben diger aletlerim GM 9400VCI ve HUMAX5400 de yükledigim gibi denedim ama olmadi. yardim edecek biri cikarsa sevinir tesekkür ederiz...
    Konu emin simsek tarafından (07-02-2007 Saat 15:42 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yeni Yazılımları birinci mesajda alabilirsiniz 5 dk sonra
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı emin simsek Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Serkan bey kkardesim azarlar gibi konusmayip bir iki cümleyle aciklasaniz cokmu zor olur, karsinizda bir ögretmen var...
    Hocam ne azarlar gibi konusması öyle anladıgınız için özür dilerim.Hocam şimdi 5dk sonra yazılımlar eklenecek birinci mesaja şimdi siz o rarlı dosyayı indirin ve klasorden cıkart diyin.Ve talimata uygun yukleyin yazılımı yuklerken cihazınız stanby konumunda olmasına dikkat edin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Serkan bey kardesim azarlar gibi konusmayip bir iki cümleyle aciklasaniz cokmu zor olur. Karsinizda bu tip davranislara aliskin olmayan bir ögretmen var... ben diger aletlerim GM 9400VCI ve HUMAX5400 de yükledigim gibi denedim ama olmadi. yardim edecek biri cikarsa sevinir tesekkür ederiz...
    Hocam yazılımlarda sorun yoktur.Ve dosyalar delta programında görülmektedir.Delta klasorunun içine hangi yazılımı indirdiyseniz onun içine dosyayı (Yazılımı dosyasını)koymanız ve yazılımı atmanızdır..size ayrıntı olur diye yazılımları gösteren resim koydum
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sayin serkan bey ve kosavali'ya extra tesekkürler. sonunda yardimlarinizla basardim. iyi günler, iyi calismalar. avusturya'dan selamlar...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sayin serkan bey ve kosavali'ya extra tesekkürler. sonunda yardimlarinizla basardim. iyi günler, iyi calismalar. avusturya'dan selamlar...
    Bizdende selamlar avusturyaya :45: Biz teşekkur ederiz sevgiler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

elerine saglık ustat

Sayfa 4/46 İlkİlk 123456789101112131429 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri