Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 5/46 İlkİlk 12345678910111213141530 ... SonSon
452 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: GoldMaster & ONWA Güncel YAZILIMLARI 11.07.2007

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Onwa x23 cım makina var ab sat auto ama makine kanaldan kanala geçerken açılmıyor elektiriği kesip öyle açınca bir sonraki kanal açıyor ne yapabilirim evlere şenlik bir makinem var aynı sorunu yaşıyan varmı çözüm bulan varmı ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşşekkür ederim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı tracker Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Onwa x23 cım makina var ab sat auto ama makine kanaldan kanala geçerken açılmıyor elektiriği kesip öyle açınca bir sonraki kanal açıyor ne yapabilirim evlere şenlik bir makinem var aynı sorunu yaşıyan varmı çözüm bulan varmı ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşşekkür ederim.
    Sorun yazılımdan kaynaklanmıyor o sorun o türdeki cogu modelde var üzgünüm Ben gm 8000 leri cok kişiye taktık heleki kanal ararken kitlenmesi vs insanı çileden cıkarıyor Tekrar fişten cekince düzeliyor malesef bu arıza cihazlardan kaynaklanıyor sanırım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

auto deniyor ama neresiyle au yapacak bu makina

golmastır ayıp ediyor böyle makinalar gm ye yakışmıyor hangar gibi menü var ama işlev 00000

oyunlar kalka bilir menü basitleştirilebilr yoksa makine tat vermiyor verdiğim arkadaş başımın etini yedi.
    Konu Admin tarafından (07-02-2007 Saat 21:02 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Firma ile şikayetlerinizi bu siteye uye olun dile getirebilirsiniz.Pek firma temsilcileri bu forumlara pek bakmaz Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. mutlaka geri dönüş yapıyorlar.Benimde nokia cep teli ile sorunum oldu bu sitede şikayetimi belirttim hemen irtibat kurdular
    Konu Admin tarafından (07-02-2007 Saat 21:05 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı tracker Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    auto deniyor ama neresiyle au yapacak bu makina

golmastır ayıp ediyor böyle makinalar gm ye yakışmıyor hangar gibi menü var ama işlev 00000

oyunlar kalka bilir menü basitleştirilebilr yoksa makine tat vermiyor verdiğim arkadaş başımın etini yedi.
    Msjları lütfen tek mesajda belirtiseniz konu darma dagan olmaz.Auto bir gunluk keyler yazılıma adepte edilmiş durumda ve diger paketlere ait guncel onun dısında fazla yazılıma mudale edilemez.

İleri teknik konuları firmanın halletmesi gerekir..

Bilginize

Kullanıcı Bilgi Menüsü

GoldMaster 8000-10200 Onwa Cihazların ABSAT AUTO YAZILIMLARI 0801 2007 Yazılımlarını birinci mesajdan alabilirsiniz..
    Konu Admin tarafından (08-02-2007 Saat 19:11 ) değiştirilmiştir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ellerinize sağlık bütün bu yardım seven yetenekli akadaşlara selamlar...........

Kullanıcı Bilgi Menüsü

serkan yılmaz arkadaşım sat 8400 cihazım var.emu değilde cihazıma softcamı yüklemek istiyorum.zira emu menüyü bozuyor.neotionboxsbfy 15.1 softcam bin dosyası benim cihazımla uyumlu.eğer mümkünse bu dosyanın forumda verilmesini istiyorum.iyi akşamlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mesut_um Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    serkan yılmaz arkadaşım sat 8400 cihazım var.emu değilde cihazıma softcamı yüklemek istiyorum.zira emu menüyü bozuyor.neotionboxsbfy 15.1 softcam bin dosyası benim cihazımla uyumlu.eğer mümkünse bu dosyanın forumda verilmesini istiyorum.iyi akşamlar
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. adresine dosyayı yukleyin birinci mesaja koyalım her gun guncellenecekse tabiki

Kullanıcı Bilgi Menüsü

9400 vci varmı arkadaşlar

Sayfa 5/46 İlkİlk 12345678910111213141530 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri