Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/9 İlkİlk 123456789 SonSon
86 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Trident Tüm Modellerin Sorunlarını Bu Topikten İnceleyelim...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cenk.k Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    mrb . bende trıdent tcı 6000 cı receıver var cihazı arkasındaki power tuşundan kapatmıştım. tekrar açtığımda kanal listesi değişmiş ve bazı kanalları göstermiyor.sinyal yok yazısı yazıyor. acaba yazılımsal bir sorunmudur. nasıl çözebilirim. ayrıca multıvısıonlar için bu cihaza ait yazılım var mı? yardımcı olabilirmisiniz. tşk.
    Cihazı resetleyip kanalları tekrar yüklemeyi deneyebilirsin.Eğer düzelmezse cihazına uygun yazılımı yükleyerek sorunu düzeltebilirsin.Ayrıca bu cihazlara artık yazılım desteği yoktur.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı terminator Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Okey speak english...

But for the receiver trident6000 series 02 and 09 there is no news?
    May support for the decoder has been abandoned?

Italy still in a lot of people have the receiver in question

Thank you for your attention

Hello
    Konu fabisat tarafından (18-11-2007 Saat 18:58 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yardımın için teşekkürler. kanal olayını düzelttim. fakat artık yazılım olmaması kötü olmuş.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

öncelikle forumda yeniyim.ve bu konuda acemiyim.

CG-5866 cihazı yeni aldım.

sorunum şu.

Çift çanak olmasına rağmen populer kanlları seyredemiyorum.

discovery , national geo. , mtv , eurosport , extrem sport vb..

Forumda yazılımlar,şifreler var.Bunlar nedir nasıl olur.Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim..

Not: Bilg.ve internetim var.cihazı bağlayabilirim sanırım..

Şimdiden teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bende trident TCI 6000 kullanıyorum ben hiç yazılım yuklemedım makıneyı aldıgımda yuklu gelmıstı fakat dıger arkadasta oldugu gıbı bende bır gun alıcıyı kapattım ve sabah kalktıgımda makınenın fabrıka ayarlarına dondugunu farkettım bence TCI 6000 modelının en etkın sorunu bu kapıyorsunuz ve bı bakıyosunuz makıne fabrkı ayarlarına dönmüş...
    tabıkı fabrıka ayarlarına donmesı alıcının şifre cözme ozellıgınıde kaybettırdı ben tridentin sitesine girdim bi kac sey ındırdım serı numarama ve alıcının modelıne gore fakat nasıl yukleme yapacagımı pek bılmıyorum terminator senden rıcam ara baglantıyı hangı kablo ıle yapcagımı yazarmısın gerısını deneme yanılma yoluyla ben yuklerım tskler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı exelanss06 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bende trident TCI 6000 kullanıyorum ben hiç yazılım yuklemedım makıneyı aldıgımda yuklu gelmıstı fakat dıger arkadasta oldugu gıbı bende bır gun alıcıyı kapattım ve sabah kalktıgımda makınenın fabrıka ayarlarına dondugunu farkettım bence TCI 6000 modelının en etkın sorunu bu kapıyorsunuz ve bı bakıyosunuz makıne fabrkı ayarlarına dönmüş...
    tabıkı fabrıka ayarlarına donmesı alıcının şifre cözme ozellıgınıde kaybettırdı ben tridentin sitesine girdim bi kac sey ındırdım serı numarama ve alıcının modelıne gore fakat nasıl yukleme yapacagımı pek bılmıyorum terminator senden rıcam ara baglantıyı hangı kablo ıle yapcagımı yazarmısın gerısını deneme yanılma yoluyla ben yuklerım tskler
    Arkadaşım öncelikle aramıza hoşgeldin.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. bu linkten cihazına uygun yazılımı indirip yükleyebilirsin.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bu linktede nasıl yükleneceğini anlatılıyor.

Kullanacağın kabloya gelince:Bir ucu dişi bir ucu erkek birebir kablo kullanacaksın.
    Yani:
    1-1
    2-2
    3-3
    4-4
    5-5
    6-6
    7-7
    8-8
    9-9
    Şase

Kullanacağın kablonun pin dizilimi bu şekilde olmalı.Eğer takıldığın bir şey olursa buradan yardımcı olmaya çalışırız.Emu aktifini ise menü+7799 u tuşlayarak yapıyorsun.Kolay gelsin...
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Trident DVB-S330

Merhaba Terminator! ben Trident DVB-S330 seri no:1207DSR11857 kullanıyorum. Bu receiver'ın uydudan direk güncellediği söylenmişti. Ama hangi frekansta bu işlem yapılacak biliyormusunuz? Yada TPS ler için yazılım yüklemem gerekiyor mu? Yardımcı olursanız memnun olurum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Maalesef bu cihazların uydudan emu güncelleme özelliği yoktur.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu yazlımı yükleyebilirsin.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Aldığım kişi bunun uydudan güncelleme yaptığını söylemişti. Hangi modeller uydudan güncelleme yapıyor acaba? Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı osmanzeber Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Aldığım kişi bunun uydudan güncelleme yaptığını söylemişti. Hangi modeller uydudan güncelleme yapıyor acaba? Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim.
    Trident marka uydu alıcılarının hiçbirinde şu an itibariyle uydudan yazılım güncelleme gibi bir özelliği yoktur...
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

Sayfa 2/9 İlkİlk 123456789 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri