Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/9 İlkİlk 123456789 SonSon
86 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Trident Tüm Modellerin Sorunlarını Bu Topikten İnceleyelim...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

dsr 5301 için yazılım var mı yeni aldım cihazı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

A29

merhaba arkadaşlar. sizlere bir sorum olaçak.
    uzun zamandır uydu cihazlarıyla çalışıyorum.trident dsr 5303 usb'li yeni bir uydu aldım.Yanlış yazılım dolayısıyla receiver açılmıyor.Her halde flaş silindi.bunu da önceki çalışmalarımdan biliyorum.rs 232 kablo ile yazılım atmaya çalışıyorum fakat bir türlü bağlantı kuramadım.Bunun iki sebebi olabilir.ya kullanmış olduğum rs 232 kablo yanlış olabilir.(bunun olması biraz zor ihtimal her türlü düz ve çapraz bağlantıyı denedim).yada receiver flaşhını sildi.
    Sonuç itibarıyla j-tag yöntemine başvuraçagım.Bunu yapmadan önce siz değerli arkadaşlarımdan yardım almak istedim.
    Bunun için arkadaşlarına bir iki sorum olaçak.
    1-Trident dsr 5303 rs 232 kablo bağlantısını deneyen bağlantı kuran arkadaşım var mı?
    2-Trident dsr 5303 receiver cihazın yazılım kurtarma diye bir şey varmı?
    3-Trident dsr 5303 loader ile flash yazılabiliyor mu? loader yükleyicide write flash özelligi var.
    4-Trident dsr 5303 cihazına j-tag yapabilmek için 14 pın uçlarını mı? yoksa flash yanındaki 24 pın tarafından mı bağlantı kuruluyor.
    konu hakkında bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyor.benim de yardımım olabileçek arkadaşların da sorularını bekliyorum.
    Herkese iyi çalışmalar diliyorum.:49:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bende dsr 5301 fta için yeni yazılım ve türksat ve hotbird kanal listesi arıyorum.fabrika ayarlarına dönüyorum fakat kanallar silinmiyor.hala multivizyonlar görünüyor, tamamen sıfırlanmıyor,bilgisi olan arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olurlarsa sevinirim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kanal düzenlemeden kanalların silip yeniden taratabilirsin.Silme işleminde kanal-uydu-hepsi gibi seçenekler mevcut.Kolay gelsin....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı istismar Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kanal düzenlemeden kanalların silip yeniden taratabilirsin.Silme işleminde kanal-uydu-hepsi gibi seçenekler mevcut.Kolay gelsin....
    teşekkürler arkadaşım deneyip sonucunu iletirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kanal düzenlemeden hallettim tekrar teşekkür ederim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar bu 5303 cihaza polsat ***lerini hangi satırlara gircez detaylı yazarmısınız.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ARKADAŞLAR TRİDENT 4500 FTA CİHAZIM VAR VE BISS ŞİFRELEMEYİ GİREMİYORUM. MENÜ 7799 YAPTIKTAN SONRA ŞİFRELERİN GİRME YERİNE GELDİĞİMDE BISS YOK NE YAPMAM GEREK YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM? YOKSA CİHAZI DEĞİŞTİRECEĞİM BIKTIM. CİHAZI ÇOK İYİ KULLANIYORUM NE NERDE NASIL AYARLANIR AMA BİSS OLAYINI ÇÖZEMEDİM LÜTFEN YARDIM EDİN... Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. adresinede meil atabilirsiniz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Cihazında biss yazılımı olmadığından biss menüsüne giremiyorsunuz.Son çıkan yazılımı yüklerseniz sorununuz hallolur.Kolay gelsin iyi çalışmalar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart *** girme menüsü sorunu

ya arkadaşlar bende dsr-5303 var.benim sorunum şu:
    önceden normal k.e.y girme menüsüne girebiliyodum menü+9999 yaparak sonra bi fabrika ayarlarına geri döndüm, geri döndükten sonra k.e.y girme menüsünü açamıyorum bilen varsa yardımcı olsun lütfen.saygılar

Sayfa 4/9 İlkİlk 123456789 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri