Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/9 ÝlkÝlk 123456789 SonSon
86 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Trident Tüm Modellerin Sorunlarýný Bu Topikten Ýnceleyelim...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý cenk.k Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    mrb . bende trýdent tcý 6000 cý receýver var cihazý arkasýndaki power tuþundan kapatmýþtým. tekrar açtýðýmda kanal listesi deðiþmiþ ve bazý kanallarý göstermiyor.sinyal yok yazýsý yazýyor. acaba yazýlýmsal bir sorunmudur. nasýl çözebilirim. ayrýca multývýsýonlar için bu cihaza ait yazýlým var mý? yardýmcý olabilirmisiniz. tþk.
    Cihazý resetleyip kanallarý tekrar yüklemeyi deneyebilirsin.Eðer düzelmezse cihazýna uygun yazýlýmý yükleyerek sorunu düzeltebilirsin.Ayrýca bu cihazlara artýk yazýlým desteði yoktur.
    NE MUTLU TÜRKÜM DÝYENE!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý terminator Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Okey speak english...

But for the receiver trident6000 series 02 and 09 there is no news?
    May support for the decoder has been abandoned?

Italy still in a lot of people have the receiver in question

Thank you for your attention

Hello
    Konu fabisat tarafýndan (18-11-2007 Saat 18:58 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yardýmýn için teþekkürler. kanal olayýný düzelttim. fakat artýk yazýlým olmamasý kötü olmuþ.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

öncelikle forumda yeniyim.ve bu konuda acemiyim.

CG-5866 cihazý yeni aldým.

sorunum þu.

Çift çanak olmasýna raðmen populer kanllarý seyredemiyorum.

discovery , national geo. , mtv , eurosport , extrem sport vb..

Forumda yazýlýmlar,þifreler var.Bunlar nedir nasýl olur.Bu konuda yardýmcý olursanýz sevinirim..

Not: Bilg.ve internetim var.cihazý baðlayabilirim sanýrým..

Þimdiden teþekkürler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bende trident TCI 6000 kullanýyorum ben hiç yazýlým yuklemedým makýneyý aldýgýmda yuklu gelmýstý fakat dýger arkadasta oldugu gýbý bende býr gun alýcýyý kapattým ve sabah kalktýgýmda makýnenýn fabrýka ayarlarýna dondugunu farkettým bence TCI 6000 modelýnýn en etkýn sorunu bu kapýyorsunuz ve bý bakýyosunuz makýne fabrký ayarlarýna dönmüþ...
    tabýký fabrýka ayarlarýna donmesý alýcýnýn þifre cözme ozellýgýnýde kaybettýrdý ben tridentin sitesine girdim bi kac sey ýndýrdým serý numarama ve alýcýnýn modelýne gore fakat nasýl yukleme yapacagýmý pek býlmýyorum terminator senden rýcam ara baglantýyý hangý kablo ýle yapcagýmý yazarmýsýn gerýsýný deneme yanýlma yoluyla ben yuklerým tskler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý exelanss06 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    bende trident TCI 6000 kullanýyorum ben hiç yazýlým yuklemedým makýneyý aldýgýmda yuklu gelmýstý fakat dýger arkadasta oldugu gýbý bende býr gun alýcýyý kapattým ve sabah kalktýgýmda makýnenýn fabrýka ayarlarýna dondugunu farkettým bence TCI 6000 modelýnýn en etkýn sorunu bu kapýyorsunuz ve bý bakýyosunuz makýne fabrký ayarlarýna dönmüþ...
    tabýký fabrýka ayarlarýna donmesý alýcýnýn þifre cözme ozellýgýnýde kaybettýrdý ben tridentin sitesine girdim bi kac sey ýndýrdým serý numarama ve alýcýnýn modelýne gore fakat nasýl yukleme yapacagýmý pek býlmýyorum terminator senden rýcam ara baglantýyý hangý kablo ýle yapcagýmý yazarmýsýn gerýsýný deneme yanýlma yoluyla ben yuklerým tskler
    Arkadaþým öncelikle aramýza hoþgeldin.
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. bu linkten cihazýna uygun yazýlýmý indirip yükleyebilirsin.
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    bu linktede nasýl yükleneceðini anlatýlýyor.

Kullanacaðýn kabloya gelince:Bir ucu diþi bir ucu erkek birebir kablo kullanacaksýn.
    Yani:
    1-1
    2-2
    3-3
    4-4
    5-5
    6-6
    7-7
    8-8
    9-9
    Þase

Kullanacaðýn kablonun pin dizilimi bu þekilde olmalý.Eðer takýldýðýn bir þey olursa buradan yardýmcý olmaya çalýþýrýz.Emu aktifini ise menü+7799 u tuþlayarak yapýyorsun.Kolay gelsin...
    NE MUTLU TÜRKÜM DÝYENE!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Trident DVB-S330

Merhaba Terminator! ben Trident DVB-S330 seri no:1207DSR11857 kullanýyorum. Bu receiver'ýn uydudan direk güncellediði söylenmiþti. Ama hangi frekansta bu iþlem yapýlacak biliyormusunuz? Yada TPS ler için yazýlým yüklemem gerekiyor mu? Yardýmcý olursanýz memnun olurum. Þimdiden çok teþekkür ederim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Maalesef bu cihazlarýn uydudan emu güncelleme özelliði yoktur.
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bu yazlýmý yükleyebilirsin.
    NE MUTLU TÜRKÜM DÝYENE!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Aldýðým kiþi bunun uydudan güncelleme yaptýðýný söylemiþti. Hangi modeller uydudan güncelleme yapýyor acaba? Verdiðin bilgiler için teþekkür ederim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý osmanzeber Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Aldýðým kiþi bunun uydudan güncelleme yaptýðýný söylemiþti. Hangi modeller uydudan güncelleme yapýyor acaba? Verdiðin bilgiler için teþekkür ederim.
    Trident marka uydu alýcýlarýnýn hiçbirinde þu an itibariyle uydudan yazýlým güncelleme gibi bir özelliði yoktur...
    NE MUTLU TÜRKÜM DÝYENE!

Sayfa 2/9 ÝlkÝlk 123456789 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri