Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 4/9 ÝlkÝlk 123456789 SonSon
86 sonuçtan 31 ile 40 arasý

Konu: Trident Tüm Modellerin Sorunlarýný Bu Topikten Ýnceleyelim...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

dsr 5301 için yazýlým var mý yeni aldým cihazý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

A29

merhaba arkadaþlar. sizlere bir sorum olaçak.
    uzun zamandýr uydu cihazlarýyla çalýþýyorum.trident dsr 5303 usb'li yeni bir uydu aldým.Yanlýþ yazýlým dolayýsýyla receiver açýlmýyor.Her halde flaþ silindi.bunu da önceki çalýþmalarýmdan biliyorum.rs 232 kablo ile yazýlým atmaya çalýþýyorum fakat bir türlü baðlantý kuramadým.Bunun iki sebebi olabilir.ya kullanmýþ olduðum rs 232 kablo yanlýþ olabilir.(bunun olmasý biraz zor ihtimal her türlü düz ve çapraz baðlantýyý denedim).yada receiver flaþhýný sildi.
    Sonuç itibarýyla j-tag yöntemine baþvuraçagým.Bunu yapmadan önce siz deðerli arkadaþlarýmdan yardým almak istedim.
    Bunun için arkadaþlarýna bir iki sorum olaçak.
    1-Trident dsr 5303 rs 232 kablo baðlantýsýný deneyen baðlantý kuran arkadaþým var mý?
    2-Trident dsr 5303 receiver cihazýn yazýlým kurtarma diye bir þey varmý?
    3-Trident dsr 5303 loader ile flash yazýlabiliyor mu? loader yükleyicide write flash özelligi var.
    4-Trident dsr 5303 cihazýna j-tag yapabilmek için 14 pýn uçlarýný mý? yoksa flash yanýndaki 24 pýn tarafýndan mý baðlantý kuruluyor.
    konu hakkýnda bilgisi olan arkadaþlarýn yardýmlarýný bekliyor.benim de yardýmým olabileçek arkadaþlarýn da sorularýný bekliyorum.
    Herkese iyi çalýþmalar diliyorum.:49:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bende dsr 5301 fta için yeni yazýlým ve türksat ve hotbird kanal listesi arýyorum.fabrika ayarlarýna dönüyorum fakat kanallar silinmiyor.hala multivizyonlar görünüyor, tamamen sýfýrlanmýyor,bilgisi olan arkadaþlar varsa lütfen yardýmcý olurlarsa sevinirim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kanal düzenlemeden kanallarýn silip yeniden taratabilirsin.Silme iþleminde kanal-uydu-hepsi gibi seçenekler mevcut.Kolay gelsin....

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý istismar Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Kanal düzenlemeden kanallarýn silip yeniden taratabilirsin.Silme iþleminde kanal-uydu-hepsi gibi seçenekler mevcut.Kolay gelsin....
    teþekkürler arkadaþým deneyip sonucunu iletirim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kanal düzenlemeden hallettim tekrar teþekkür ederim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar bu 5303 cihaza polsat ***lerini hangi satýrlara gircez detaylý yazarmýsýnýz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ARKADAÞLAR TRÝDENT 4500 FTA CÝHAZIM VAR VE BISS ÞÝFRELEMEYÝ GÝREMÝYORUM. MENÜ 7799 YAPTIKTAN SONRA ÞÝFRELERÝN GÝRME YERÝNE GELDÝÐÝMDE BISS YOK NE YAPMAM GEREK YARDIMCI OLURSANIZ SEVÝNÝRÝM? YOKSA CÝHAZI DEÐÝÞTÝRECEÐÝM BIKTIM. CÝHAZI ÇOK ÝYÝ KULLANIYORUM NE NERDE NASIL AYARLANIR AMA BÝSS OLAYINI ÇÖZEMEDÝM LÜTFEN YARDIM EDÝN... Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. adresinede meil atabilirsiniz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Cihazýnda biss yazýlýmý olmadýðýndan biss menüsüne giremiyorsunuz.Son çýkan yazýlýmý yüklerseniz sorununuz hallolur.Kolay gelsin iyi çalýþmalar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart *** girme menüsü sorunu

ya arkadaþlar bende dsr-5303 var.benim sorunum þu:
    önceden normal k.e.y girme menüsüne girebiliyodum menü+9999 yaparak sonra bi fabrika ayarlarýna geri döndüm, geri döndükten sonra k.e.y girme menüsünü açamýyorum bilen varsa yardýmcý olsun lütfen.saygýlar

Sayfa 4/9 ÝlkÝlk 123456789 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri