Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
24 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: kaon acil yardım!!!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Muhahaha kaon acil yardım!!!

daha önce
    DSC-911Z
    S/W-VO2.00.00
    H/W-V12.41.65
    Loader-V5.1.6
    CA-2.2.2
    kaon cihazımda bu yazılım vardı ama başka bir yazılım attım ve ekrenda L5.16 yazıyor makina açılmıyor yardım ederseniz teşekkür ederim
    Konu vahitt tarafından (24-03-2007 Saat 13:01 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı vahitt Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    daha önce
    DSC-911Z
    S/W-VO2.00.00
    H/W-V12.41.65
    Loader-V5.1.6
    CA-2.2.2
    kaon cihazımda bu yazılım vardı ama başka bir yazılım attım ve ekrenda L5.16 yazıyor makina açılmıyor yardım ederseniz teşekkür ederim
    arkadaşım aşağıdaki yazılımı kup 230 ile enjinner modeda yükle. bir daha yazılım atarken cihazının hv nosuna dikkat et.
    Konu Volkan tarafından (29-03-2007 Saat 18:30 ) değiştirilmiştir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Volkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım aşağıdaki yazılımı kup 230 ile enjinner modeda yükle. bir daha yazılım atarken cihazının hv nosuna dikkat et.
    teşekkür ederim ama yazılım atarken yarıda duruyor uncompressing... yazıp bekliyor ne yapmam lazım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşımirde up 300 ile yüklemeyi dene olmazsa loaderi yeniden yükleyeceksin.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Volkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    up 300 nereden bulabilirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

aşağıdan alabilirsin.
    Konu Volkan tarafından (29-03-2007 Saat 18:30 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım up300 yazılımı atmıyor bi yardım edersen teşekkür ederim.

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Birde kup 218 ile yüklemeyi deneyiniz...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı TARANTİNO Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Birde kup 218 ile yüklemeyi deneyiniz...
    File open error, please open file first!
    This File is not appropriate Image! diyor
    daha başka neler yapabilirim yardım edermisin.
    Konu vahitt tarafından (24-03-2007 Saat 14:28 ) değiştirilmiştir.

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kup 208 de dosyayı sorunsuz görüyor...dosyayı seç 12345 tuşla supervisor modda yükleme olması gerekir...olmazsa tekrar yazın...sevgilerimle...

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri