Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
35 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Focus 15500Fta-15600Cı D+ok.(Türkiyede ilk burada)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart slm

kardeş ben bu yazılımı yükledim ama hiç değişikleik olmadı yazılım versiyonu 8,00 diye bişey yazıyo değişmiyor hiç

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı sercant Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    kardeş ben bu yazılımı yükledim ama hiç değişikleik olmadı yazılım versiyonu 8,00 diye bişey yazıyo değişmiyor hiç
    dosyaların tarihi eski acmaması bişi göstermemesi normaldir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

cihaz ekranında lnb1 uyarısı ne anlama geliyor arkadaşlar. 1 2 dakika çalışıp bu uyarı geliyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sorun giderilmiştir arkadaşlşar.teknik arızadan kaynaklanıyordu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım ellerine sağlık yalnız yükleme yaptıktan sonra makinayı fabrika ayarlarına döndermekveya bizim herhangi ayar yapmammız gerekiyormu yani en azından yükleme ve yapılması gerekenler hakkında küçük birde açıklama yazarsan forum sakinlerine sana çok dua eder

Kullanıcı Bilgi Menüsü

biss kodlarını nasıl gireceğiz?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı caaner Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    biss kodlarını nasıl gireceğiz?
    konun açılma tarihine bir bakaydın keşke

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı sanaluyducu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    konun açılma tarihine bir bakaydın keşke
    ben bu cihazla şifreli kanalları izleyebiliyordum ama türksat 3 a uydusuna geçtikten sonra şifreler işe yaramıyor bi de bunu deneyim dedim ama bi faydası olmadı benim cihaz(focus 15600 dcı) artık bi işe yaramıyor galiba...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

dcw keylerini girebiliyormuyuz???

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı caaner Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ben bu cihazla şifreli kanalları izleyebiliyordum ama türksat 3 a uydusuna geçtikten sonra şifreler işe yaramıyor bi de bunu deneyim dedim ama bi faydası olmadı benim cihaz(focus 15600 dcı) artık bi işe yaramıyor galiba...
    Alıntı ilhan.44 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    dcw keylerini girebiliyormuyuz???
    arkadaşlar cihaz sansui tabanlı 1 mb cihazdır Dcw K€ylerini giremezsiniz ve diğer K€y bölümlerininde bi çoğu aktif değildir

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri