Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arasý

Konu: next 2005 dcýz kumanda donma yardýmý acill

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Warn next 2005 dcýz kumanda donma yardýmý acill

elımde next 2005 cıhaz var 15-20 sanıye calıstıktan sonra cıazın kumandadan hıcbır ıslem yapılmıyo ayrıca ön paneldende yapılmıyo her ıkı tarafıda kılıtlıyo sankı kanal degısemıyorum arka anahtarından acıp kapatınca 15-20 sanıye sonra yıne donuyo nedendır acaba bı yardım edersenız sevınırım yazılım denedım yıne düzelmedı

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþým bu iþlemi Tps paketi üzerinde yapýyorsa, cihaz donuyor ve bazende kilitlenebiliyor ama türksatta herhangi bire kanal üzerinde yapýyorsa, cihazýnda sorun olabilir, sorunda yazýlýmsalda olabilir donanýmsalda önce cihazýna uygun yazýlýmý indir forumda bir dene bence, kolay gelsin...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hayır hepsınde yapıyo türksat falan fark etmıyor kumanda ve panel ıslem yapmıyor sankı
    yazılım kac tane denedım ayrıca yıne aynı cıhazın göz lehımlerınınıde tazeledım bır sonuc alamadım

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý erhans Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    hayýr hepsýnde yapýyo türksat falan fark etmýyor kumanda ve panel ýslem yapmýyor sanký
    yazýlým kac tane denedým ayrýca yýne ayný cýhazýn göz lehýmlerýnýnýde tazeledým býr sonuc alamadým

arkadaþým iþlemci ve epromda soðuk lehim olabilir kontrol et.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaşım,

işlemcin çok ısınmıs ve hasar görmüş. Değişmesi lazım.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Model........: NEXT YE-20005DCIZ
    Info..........: 10.05.21-DICO
    S/W..........: V02.00.07
    H/W..........: V12.01.A5
    Loader.......: V2.1.9 v3
    C.A...........: 2.2.3

bu bilgilere göre bu yazýlýmý mý yüklemem gerekir ustalar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri