Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
28 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Telsİm Tarİh Oluyor!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı akcayhalil Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar bence telsim kalsaydı, belki biliyorsunuz vadafone alman firması telsim alman oldu keşke türk olarak kalsa...

valla arkadaşım iyi diyorsunda bende diyorum ki :hırsız ve üçkağıtçı bir türk firmasında olacağına dürüst bir yabancı da olsun daha iyi bence
    adamların yaptıkları herşeyi tüm ülke gördü trilyonlar içinde yüzerken bu kadar hırsızlık yapmaya gerek yoktu eğer dürüst olsaydılar bugün işlerinin başında olurlardı o kişiler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bende vodafone ısmıne sevınmıyorum böyle önemli kuruluşların yabancılara geçmesi beni üzüyor sevinecek bir durum yokyani arkadaşlar :46:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

zaten tarıh olan bırseyın ardından konusmaya gerek yok bence sadece hos geldın vodafon demek duser bıze

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı wetin Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bende vodafone ısmıne sevınmıyorum böyle önemli kuruluşların yabancılara geçmesi beni üzüyor sevinecek bir durum yokyani arkadaşlar :46:
    Telsim kullanıyorum. Vodafone olması benimde hiç hoşuma gitmedi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Serkan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Telsim kullanıyorum. Vodafone olması benimde hiç hoşuma gitmedi
    valla hocam elden gelen bişey yok.yarın öbürgün bizim operatörlerde hisselerini satınca-örnek olsun diye söylüyorum- önce turkcell telefonica olur.1 seneyede kalmaz telefonica olur geçer gider.telefonica da bildiğim kadarıyla ispanyol gsm kuruluşu.bu maalesef böyle.vahşi kapitalizm dedikleri bu olsa gerek.büyük balık küçük balığı her zaman yutar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

valla ne yalan konuşayım bu yabancılaşmadan ve özelleşmeden korkmaya başladım. ?????

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

siz öle diyosunuz ama ben bi gazetede okumuştum uzanlar mahkemeyi kazanmış yani ilerde telsime geri dönebilir bu da direk hat kullanıcılarına yansıcak gibi cepten para çıkabilir hazırlıklı olun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı umuter Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    valla arkadaşım iyi diyorsunda bende diyorum ki :hırsız ve üçkağıtçı bir türk firmasında olacağına dürüst bir yabancı da olsun daha iyi bence
    adamların yaptıkları herşeyi tüm ülke gördü trilyonlar içinde yüzerken bu kadar hırsızlık yapmaya gerek yoktu eğer dürüst olsaydılar bugün işlerinin başında olurlardı o kişiler
    arkadaş tamda benim söyleyeceklerimi yazmış teşekür ederim ayrıca bizim iş adamları ve zenginlerimiz alışmış hazıra bu tür işlere gireceklerine paralarını tahvile yatırıp faiz alıp yemek daha kolay geliyor bizlerede neden türk firmaları almıyor hep yabancılar alıyo diye feryat etmek düşüyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ulen yakında korkarımki dükkanlarımızıda elimizden alırlar bunlar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bugunden itibaren bazı telefonlarda yeni modellerde vodafone yazmaya başları bile

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri