Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
34 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: YE 9000 SERI YENI EMU YAZILIMLARI 2008 02 14 TUM ACILA BILEN AUTO PAC.'ler OK

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Syın Üyelerimiz bu seferlik bu şekilde kulancaksinzi zaten gerekli acıklama yapildi topık başinda duzenlenmiş yazılımı gelirse eğer gene burdan vercem bilgilerinize.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

9000 de kral makina ha.yazılım eziyetide yok mis gibi.hayran olduğum makinadır ama fiyatıda iyidir yani

Kullanıcı Bilgi Menüsü

thank's

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar 9000 fta cihazım yazılımı attıktan sonra ultra gözüküyo

Kullanıcı Bilgi Menüsü

selam bende next 9000 cı var elle nasıl şifre kırabilirim absat lar kapandı tşkr

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Dostlar sizlere çok teşekkür ederim. burada tüm insanları aydınlatıyorsunuz.arkadaş sormuş next 9000 FTA ya yazılım attım ultra oldu diye bendede 9000 FTA var ama henüz tv ye vakit ayıramadım. tüm next 9000 ler derken FTA,CI,ULTRA, SERİLERİ FARKEDERMİ teşekkür ederim. saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ekrem63 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Dostlar sizlere çok teşekkür ederim. burada tüm insanları aydınlatıyorsunuz.arkadaş sormuş next 9000 FTA ya yazılım attım ultra oldu diye bendede 9000 FTA var ama henüz tv ye vakit ayıramadım. tüm next 9000 ler derken FTA,CI,ULTRA, SERİLERİ FARKEDERMİ teşekkür ederim. saygılar
    bence eder dostum her cihazın yazılımı kendine ait olması lazım.örnek fta cihaza cı atılmaz öyle olsa tek yazılım cıkardı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hala devammı tps

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ALFA73™ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    SUPER SAT FORUM AİLE'si UYE'ri.

YE 9000 TUM SERI

YENI EMU YAZILIMLARI

2008 02 14

TUM ACILA BILEN AUTO PAC.'re DEVAM

Yazılımlar hakında @nebutv ustadın acıklamasından alıntıdır.

SUPER SATT FORUM AİLE'si ve TUM YE 9000 SERI'si Kulanıcılarına hayırlı olsun.

Herkese iyi seyirler.
    slm yazılımlar için emeğinize sağlık yalnız bir sorum olacak günlük anahtar elle girin deniyor anahtar nedir nereye nasıl gireceğiz açıklarsanız çok sevinirim şimdiden teşkkürederim saygılarımla...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tarihe baksan yazılım eskidir konuları dikkatli bir şekilde takip et günlük anahtar denilen bildiğimiz normal ellen günlük şifreleri anlamında kulanılmış

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri