Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: finest olumsuz geldi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart finest olumsuz geldi

tam bır hal kırıklıgı yasadım.cıhaz kaona gore tam bır fıyasko bence.emusu bıle ne lalıgayı ne de premıerlıgı yanı kısacası bıss bolumu calısmıyor.uydu secımınde kanal sıralaması degısıyor.kanal lıstesı 2-3 gunde bır fabrıka ayarlarına donuyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Thumb Her şey daha güzel olacak

Alıntı haydaa Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    tam bır hal kırıklıgı yasadım.cıhaz kaona gore tam bır fıyasko bence.emusu bıle ne lalıgayı ne de premıerlıgı yanı kısacası bıss bolumu calısmıyor.uydu secımınde kanal sıralaması degısıyor.kanal lıstesı 2-3 gunde bır fabrıka ayarlarına donuyor
    Selam...

yapma be hocam... demek son yazılımı kullanmadın..:49:

şimdi cihazı kaonla kıyaslama yapmamak gerek tamamen farklı bir h/w ve s/w.... cihaz daha 3 aydır piyasada ve ilk çıktığı günden beri dereden çok sular aktı...ilk günden beri kullananlar bilirler ne kadar düzeltmeler yapıldığını...
    kaon cihazları tr ye ilk geldiğinde inan bu cihazın ilk halinden daha kötüydü ve elit elektronik o cihazı adam edip bu günlere getirdi...

şimdi sıra finest plus serisinde...3 ayda bayağı yol katedildi... yukarıda bahsettiğin hatalardan bir tek N** kanalının *** düzenlemesi kaldı... kanallardaki abuk hareketler düzeltildi... ayrıca hem internet üzerinden hemde pc üzerinden yükleyebilceğiniz nerdeyse her hafta yeni yazılımlar çıktı....

az kaldı surda 2 ay sonrasında bu cihaz kaonun özeliklerini geride bırakır merak etmeyin...

hadi kalın sağlıcakla...:45:

DigiDuck

Kullanıcı Bilgi Menüsü

slm merhaba digiduck kolay gelsin çalışmalarınızda başarılar diliyorum ve ayrıca sizleri tebrik ediyorum kolay gelsin iyi geceler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı digiman2005 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    slm merhaba digiduck kolay gelsin çalışmalarınızda başarılar diliyorum ve ayrıca sizleri tebrik ediyorum kolay gelsin iyi geceler
    Elit ve digiduck hiç boş durmuyor tebrikler elit elektronik

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar finest plus bence mükemmel bir cihaz mükemmel bir ürün eğer sizler bu cihazı iyi kullanabiliyorsanız tek kelime ile harika kim ne derse desin kaon bile yanında hiç kalır bence bu cihaz gerçekten harika emu ve bütün özellikler mükemmel bir şekilde çalışıyor ses ve görüntü bir harika başka ne isterizki saygılar digiduck hocam iyi çalışmalar ///// digiman2005////

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bence biraz beklemek gerekir.Kaonla kıyas edilemez ama, kaonun elit elektronik'in geliştirdiği yazılım haricindeki diğer yazılımları bence berbat.Arkadaşımızın dediği gibi o yazılımıda elit elk geliştirmiştir ve şunuda unutmayalım ki boardlar aşşağı yukarı birbiri ile aynıdır.Önemli olan arkasındaki destekdir.Ben şahsen elit elektroniğe ve kadrosuna güveniyorum, bu cihaz kaon'uda geçecektir.Her şeyden önce bayilerinden neler istediklerini dikkate alıp ona göre yazılım yapıyor yada yaptırıyorlar.Biraz sabır derim.Ha bu kadar övgüden sonra DigiDuck üstat TPS yazılımları ne zaman diye sorsam...)
    Kaon KSC 911

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kendi sitesinde tps-absat auto yazılımları verıldı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben finest plus cihazı türkiyeye ilk geldiyinde aldım 15 aralık tı sanırım ama hala yapılması gereken cok şey oldugunu düşünüyorum... bu kanal listesinin kendi kendine değişmesi beni cıldırtıyor buna bir cözüm enkısa zaman da üretilemezse malesef bu ürün benim acımdan bir hayal kırıklıgı olacak... ama calışmaları sabırla bekliyorum en kısa zaman da düzeltilmesi umuduyla...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Thumb

Alıntı mutaf79 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ben finest plus cihazı türkiyeye ilk geldiyinde aldım 15 aralık tı sanırım ama hala yapılması gereken cok şey oldugunu düşünüyorum... bu kanal listesinin kendi kendine değişmesi beni cıldırtıyor buna bir cözüm enkısa zaman da üretilemezse malesef bu ürün benim acımdan bir hayal kırıklıgı olacak... ama calışmaları sabırla bekliyorum en kısa zaman da düzeltilmesi umuduyla...
    sevgili @mutaf79 kardeşim... bir bilgi vereyim belki gözünden kaçmıştır...

menu > sistem kurma > diğer ayarlar > otomatik kanal güncelleme

seçeneğini kapalı tutmanı tavsiye ederim...

eğer bu açıksa...cihazı standbye poz. aldığında kör tarama yaparak listeni bozabilir...

Saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaslar cocuk dogar sonra kademe kademe büyür birz sabır saygılar

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri