Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
27 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: çanak antene çoklu lnb nasıl takılır

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Mrb arkadaşlar, Ben türksat 2A (42.0°E) uydusuna aparat ile Eurobird 3 & Intelsat 802 at (33.0°E) uydusunu ilave etmek istiyorum. Çok uğraştım sinyal alamadım. Konum:Şırnak, bana yardımcı olacak arkadaş varmı? Lnbe Türksat ile aynı hizada mı olacak, lnb aralarında yaklaşık kaç cm mesafe olacak gibi. Şimdiden teşekkürler.

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar bu çoklu lnb sistemini kuran ve memnun olan varmı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı yuko Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar bu çoklu lnb sistemini kuran ve memnun olan varmı
    aşağıdaki linkteki konuları inceleyın.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben inceledim ama gerçeten o uyduları aldıgına inanmak güç astrayı biz 150 lilkle anca aldırıyoruz sirus desen öle o zaman sadece orada alacak uydu bana göre türksat birde hotbırd başka öbürlerinin aldıgına inanmak zor hani astrayı 90lıklada izlersn ama hepsini değil daha hem 60 anten hemde aparatla yokk..çekmiyordur onların hepsi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar bulunduğunuz yer çok önemli.Ben Karabük'den 90 cm ofsayt antenle Sirısü çok rahat alıyorum.Aparat takmak süretiyle thor uydusunuda izleyeceğim.Akdeniz ve doğu-güneydoğuya yaklaştıkça anten çapları artıyor bu konuda bilginiz olsun diye yazıyorum. Aparat sistemiyle anladığım kadarıyla Hortbird ve onun sağına düşen uydular alınabiliyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

aparat aldım thor tarafına bakan uydum var eutelsat ve hotbird izleyebilirmiyim yoksa illaki hotbirdemi ayarlamam lazım?
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    İşte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı CABBARİ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    aparat aldım thor tarafına bakan uydum var eutelsat ve hotbird izleyebilirmiyim yoksa illaki hotbirdemi ayarlamam lazım?
    izlersın thorda kalsın aparatı tak ayarla.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Volkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    izlersın thorda kalsın aparatı tak ayarla.
    ama thor çok hassas ayarda lnb bir sökersem bozulabilir şimdi aldıgım aparatta 4 delik var thor hangi delikte olacak?
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    İşte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı CABBARİ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ama thor çok hassas ayarda lnb bir sökersem bozulabilir şimdi aldıgım aparatta 4 delik var thor hangi delikte olacak?
    hocam sen o çanağın kendi lnb sıne dokunmuon o aparatı incele onun tututrma yerı vardır apartın resmını koy oan göre tarif edem.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar konyadan 60 cm lik çanakla hotbird ü alabilirmiyim.yoksa 90 lik canak için antenci.com da aparat var onu mu alsam.astra 28.5 ayarlandıgında türksat+arabsat+hortbird alabilirmiş yani 5 ile 42 derece arası*

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri