Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/3 ÝlkÝlk 123 SonSon
27 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: çanak antene çoklu lnb nasýl takýlýr

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Mrb arkadaþlar, Ben türksat 2A (42.0°E) uydusuna aparat ile Eurobird 3 & Intelsat 802 at (33.0°E) uydusunu ilave etmek istiyorum. Çok uðraþtým sinyal alamadým. Konum:Þýrnak, bana yardýmcý olacak arkadaþ varmý? Lnbe Türksat ile ayný hizada mý olacak, lnb aralarýnda yaklaþýk kaç cm mesafe olacak gibi. Þimdiden teþekkürler.

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar bu çoklu lnb sistemini kuran ve memnun olan varmý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý yuko Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar bu çoklu lnb sistemini kuran ve memnun olan varmý
    aþaðýdaki linkteki konularý inceleyýn.

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben inceledim ama gerçeten o uydularý aldýgýna inanmak güç astrayý biz 150 lilkle anca aldýrýyoruz sirus desen öle o zaman sadece orada alacak uydu bana göre türksat birde hotbýrd baþka öbürlerinin aldýgýna inanmak zor hani astrayý 90lýklada izlersn ama hepsini deðil daha hem 60 anten hemde aparatla yokk..çekmiyordur onlarýn hepsi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþlar bulunduðunuz yer çok önemli.Ben Karabük'den 90 cm ofsayt antenle Sirýsü çok rahat alýyorum.Aparat takmak süretiyle thor uydusunuda izleyeceðim.Akdeniz ve doðu-güneydoðuya yaklaþtýkça anten çaplarý artýyor bu konuda bilginiz olsun diye yazýyorum. Aparat sistemiyle anladýðým kadarýyla Hortbird ve onun saðýna düþen uydular alýnabiliyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

aparat aldým thor tarafýna bakan uydum var eutelsat ve hotbird izleyebilirmiyim yoksa illaki hotbirdemi ayarlamam lazým?
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    Ýþte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý CABBARÝ Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    aparat aldým thor tarafýna bakan uydum var eutelsat ve hotbird izleyebilirmiyim yoksa illaki hotbirdemi ayarlamam lazým?
    izlersýn thorda kalsýn aparatý tak ayarla.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Volkan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    izlersýn thorda kalsýn aparatý tak ayarla.
    ama thor çok hassas ayarda lnb bir sökersem bozulabilir þimdi aldýgým aparatta 4 delik var thor hangi delikte olacak?
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    Ýþte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý CABBARÝ Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ama thor çok hassas ayarda lnb bir sökersem bozulabilir þimdi aldýgým aparatta 4 delik var thor hangi delikte olacak?
    hocam sen o çanaðýn kendi lnb sýne dokunmuon o aparatý incele onun tututrma yerý vardýr apartýn resmýný koy oan göre tarif edem.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar konyadan 60 cm lik çanakla hotbird ü alabilirmiyim.yoksa 90 lik canak için antenci.com da aparat var onu mu alsam.astra 28.5 ayarlandýgýnda türksat+arabsat+hortbird alabilirmiþ yani 5 ile 42 derece arasý*

Sayfa 2/3 ÝlkÝlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri