Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
34 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Hafıza kartı şifre bulucu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tolepon tamir şemalarını nereden bulabilirim teşekürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tüm telefonları kapsayacak şekilde

Kullanıcı Bilgi Menüsü

telefonumu k.v.k tamirine gondermiştim,tamirden gelince hafıza kartını telefona taktım fakat sıfre ıstıyor (sifreyı ben koymadım) bunun cozumu ne olabılır yartdımlarınızı beklıyorum.

1 GB Micro SD Hafıza Kartı
    Nokia 6500 slide
    Konu ceydonmez tarafından (22-04-2009 Saat 18:59 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ceydonmez Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    telefonumu k.v.k tamirine gondermiştim,tamirden gelince hafıza kartını telefona taktım fakat sıfre ıstıyor (sifreyı ben koymadım) bunun cozumu ne olabılır yartdımlarınızı beklıyorum.

1 GB Micro SD Hafıza Kartı
    Nokia 6500 slide
    aynı yere müracaat hatta belkide hafıza kartı karışmış değişmişte olabilir..aynı yere tekrar gidip bir sor belkide şifreyi onlar koymuşta olabilir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hallederiz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    aynı yere müracaat hatta belkide hafıza kartı karışmış değişmişte olabilir..aynı yere tekrar gidip bir sor belkide şifreyi onlar koymuşta olabilir
    k.v.k ya telefonu teslim ederken onlar kendileri hafıza kartını cıkartıp sahıbıne veriyorlar.tel tamieden geldiği zaman hafıza kartını taktım ve şifre istiyordu,hemen ordaki calısan şahıslara durumu soyledım,onlarda sıfreyı sız koymuşunuzdur o yuzden sıfre ıstıyor dediler (oysa ben sıfre felan koymamıştım )

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ceydonmez Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    k.v.k ya telefonu teslim ederken onlar kendileri hafıza kartını cıkartıp sahıbıne veriyorlar.tel tamieden geldiği zaman hafıza kartını taktım ve şifre istiyordu,hemen ordaki calısan şahıslara durumu soyledım,onlarda sıfreyı sız koymuşunuzdur o yuzden sıfre ıstıyor dediler (oysa ben sıfre felan koymamıştım )
    o zaman durum farklı telefonu birisi hiç kurcaladımıydı eğer birisi kurcaladıysa oda koymuş olabilir..mesela çocuklar arkadaşlar yada başkası

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hallederiz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    o zaman durum farklı telefonu birisi hiç kurcaladımıydı eğer birisi kurcaladıysa oda koymuş olabilir..mesela çocuklar arkadaşlar yada başkası
    Pek hatırlamıyorum birisi karıstırsın telimi,sonucta tel şifre ıstıyor ve bu sıfre ne sekılde kırarız yardımlarınızı beklıyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Pek hatırlamıyorum birisi karıstırsın telimi,sonucta tel şifre ıstıyor ve bu sıfre ne sekılde kırarız yardımlarınızı beklıyorum.
    1, mesajda yazanları dene..olmazsa telefoncuya götür

Kullanıcı Bilgi Menüsü

1, mesajda yazanları dene..olmazsa telefoncuya götür
    1'Cİ mesajda yazanlar sadece simbiyan işletim sistemi olan tel modelleri için bir program,bende ki tel java destekli Nokia 6500 slide

Kullanıcı Bilgi Menüsü

link bende açılmıyor

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri