Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
34 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Motosiklet kullanan yada tutkusu olan arkadaşlar var mı ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Onur Özkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    haklısın abi şehir içi için en rahat motor aslında 50cc hem az yakıo hemde trafik sorunu park sorunu olmuyor
    sanırsam yeni yasaya göre 50cc altında oldugundan ehliyet gerektirmiyor?
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    İşte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Kullanıcı Bilgi Menüsü

valla aşağıdaki linke bi tıklayın ve motosikletin en aşmış versiyonunu görün derim ben......

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Onur Özkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hocam bu iş öyle ya valla içkiden sigaradan beter bi bagımlılık yapıor o zevki hayatta hiç bir şey vermiyor ya...!!! Motorun arkasına binip motor alan adam tanıyorum ben ya ...!!!! Allah herkese kazasız belasız bu işi yapmayı nasip etsin ...!!! Gerek racing le gerek chooper la gerek enduro yla...
    Tam üstüne bastın abi aynen kazasız belasız..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

mrb cok yakında kendi ürünümüz 60 cm yüksekliginde eski pejo model uzerinde çift motor ve çift karburotörlü makine balıkesir ilcesinde yollarda olacak ve burada resmlerini koyacagım ve ustalarımın fikrini ve beyenilerini alacagım cok yakında

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mustafakılınç Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    mrb cok yakında kendi ürünümüz 60 cm yüksekliginde eski pejo model uzerinde çift motor ve çift karburotörlü makine balıkesir ilcesinde yollarda olacak ve burada resmlerini koyacagım ve ustalarımın fikrini ve beyenilerini alacagım cok yakında
    Çok güzel bir haber...mümkünse resim varsa elinizde eklermisiniz...bu tür el yapımı şeyler çok hoşuma gider...sevgilerimle...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben şöyle kalın 1500lük bmv kavasaki gibi bir motorum olsun isterdim ama şu an 125lik truva kullanıyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı bora47 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ben şöyle kalın 1500lük bmv kavasaki gibi bir motorum olsun isterdim ama şu an 125lik truva kullanıyorum
    O zaman sana bi kawasaki zx-14r yakışır kardeş

Konu Onur Özkan tarafından (26-05-2007 Saat 20:10 ) değiştirilmiştir.

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

valla ben çok kullandım motor mesala
    CBR600
    ZX9R
    Z750S
    R6
    R1
    BMW GS1100
    BMW GS600
    XTX660
    KLR600
    KLE500
    VN800
    EN500 vs.vs diye devam ediyor ama bundan sonra 150 veya 200 cc bir kros motor alıp artık dağ bayır çıkacam asıl zevk orda doğanın içinde var.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Vallahi benim tanıdığım ne kadar eski racing kullanan varsa belli bir yaştan sonra ya endro yada cross alıo galiba ölüme yaklaştığını hissettiği için kendini daha fazla zorlamadan dağlara çıkıo...!!!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri