Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/4 1234 SonSon
34 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Motosiklet kullanan yada tutkusu olan arkadaşlar var mı ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yo Motosiklet kullanan yada tutkusu olan arkadaşlar var mı ?

Motosiklet kullanan, motsiklet tutkusu olan arkadaşlar var mı varsa ne kullanıorlar yada ne kullanmak isterlerdi acaba??? ...!!!

Saygılar...!!!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kawasaki kullanmak isterdim..
    Konu Onur Özkan tarafından (26-05-2007 Saat 20:18 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

VALLA ben bir senedir çin işlerinden kullanıyorum 125 cc ama inanaın hastalık oldu işi iyice öğrendikten sonra honda ve tarzı üst seviye düşünmüyor değilim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı yalcinticaret Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    VALLA ben bir senedir çin işlerinden kullanıyorum 125 cc ama inanaın hastalık oldu işi iyice öğrendikten sonra honda ve tarzı üst seviye düşünmüyor değilim
    hocam bu iş öyle ya valla içkiden sigaradan beter bi bagımlılık yapıor o zevki hayatta hiç bir şey vermiyor ya...!!! Motorun arkasına binip motor alan adam tanıyorum ben ya ...!!!! Allah herkese kazasız belasız bu işi yapmayı nasip etsin ...!!! Gerek racing le gerek chooper la gerek enduro yla...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

motoru çok severim ve hastasıyım bu sıkıntılı dönemleri atlatabilsem bütçemi zorlamayack bi tane almak isterim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Mehmet Kaynaklı Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    motoru çok severim ve hastasıyım bu sıkıntılı dönemleri atlatabilsem bütçemi zorlamayack bi tane almak isterim
    daha önce ne kullandın abi?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

mondial 151 rs

Kullanıcı Bilgi Menüsü

honda tudey en güli en az yakanı en pratiği bu
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    İşte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı CABBARİ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    honda tudey en güli en az yakanı en pratiği bu
    haklısın abi şehir içi için en rahat motor aslında 50cc hem az yakıo hemde trafik sorunu park sorunu olmuyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Thumb

Motorsiklet hastaligi anlatilmaz bir his veriyor insana simdiki motorlar cok yuksek beygir gucune sahip ve ne kadar insan kendisine bir sinir verirse versin (yani vites uzerinde)kendini etrafa kaptirip siniri asiyor Motorsiklet kullanmayi seviyorum ama yas geldi yavaslamak lazim onun icin alternetif birsey buldum oda ATV dediginiz sey koy ve tarla yollarinda ve orman gezisinde cok guzel ve rahat oluyor benimki su 300cclik 4 cekis otomatik vites (normal ve arazi) ve geri vitesli Saygilar [/IMG]:45: :45:

Sayfa 1/4 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri