Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: aciko kilit sorunu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart aciko kilit sorunu

arkadaşlar...ac 4222 yine kilitlendi...bu sefer çözüm bulamadım..16 aug 2004 dosyasınıda attım..ne yaptımsa kumanda malesef çalışmıyor.acaba cihazmı arızalandı..başka yapabileceğim bişey warmı...teşekkürler

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Cihazınızın ön display tuşları çalışıyormu...???

Kullanıcı Bilgi Menüsü

çalışıyor. ewet..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı deeztok Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    çalışıyor. ewet..
    Ojinal yazılım yükleyiniz.Gerekirse boot dosyası yükleyiniz.sonra Orjinal yazılımı yükleyiniz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

stand-by butonu çalışıyor..yalnız cihaz kilit konumunda kalmış.açılınca 4 haneli şifre soruyor.haliylede ses ve up down tuşları çalışmıyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı deeztok Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    stand-by butonu çalışıyor..yalnız cihaz kilit konumunda kalmış.açılınca 4 haneli şifre soruyor.haliylede ses ve up down tuşları çalışmıyor.
    Sifre 9247 yazınız.

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

9247 fabrika pin kodu...kumanda çalışmıyorsa boot ve yazılım yükleyiniz...tekrar deneyiniz...şayet yine çalışmıyorsa ya kumandanız bozuk yada receiverın alıcı gözü...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

cihaza kumanda edemiyorum zaten sorunda o..boot dosyası yüklendi..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kumanda çalışıyor kontrol edildi..geriye cihaz kalıyor tek..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

cihaza kumanda edemiyorum zaten sorunda o..boot dosyası yüklendi..
    Cihazınızın alıcı gözü arızalı olabilir.Bu konuda biliginiz varsa çihazın alıcı gözünün bulundugu bölümü açıp lehimlerini kontrol ediniz.Kumandanızında çalıştığına emin olmanız gerekir.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri