Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/6 ÝlkÝlk 123456 SonSon
57 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: Kyoto Uydu Alıcılar İle ilgili Soru-Problem Ve Görüşleriniz Buraya

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý market67 Nickli Üyeden Alýntý
    hocam kyato 8350 s dicital analog risivira hic bir yazilim yoku veya KANAL 1 seyretme imaknimiz yokmu tesekler

malesef yok arkadaþým onlarda emu yazýlým yok o yüzden olmaz!!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kyoto 9900DCI- 24/05/2006 yazýlýmýný yükledim fakat Emu yu aktif edemiyorum.
    menü - kullanýcý ayarlarýnda "Patch" açýk duruma getirilmesi gerekli deniyor ama öyle bir yer yok, emu yu aktif etmek için menu-ayarlar-þifre(5003) yazýyorum ama etkili olmuyor.
    Daha önce 1.dnl dosyasý ve yazýlým yükledim, 2 nci defa yazýlým yüklediðimde bu sorunla karþýlaþtým.

Ne yapmam lazým arkadaþlar...
    Konu acarakay tarafýndan (20-06-2006 Saat 12:14 ) deðiþtirilmiþtir.

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hallettim sað olun
    Konu snop tarafýndan (05-10-2006 Saat 13:05 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý acarakay Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    kyoto 9900DCI- 24/05/2006 yazýlýmýný yükledim fakat Emu yu aktif edemiyorum.
    menü - kullanýcý ayarlarýnda "Patch" açýk duruma getirilmesi gerekli deniyor ama öyle bir yer yok, emu yu aktif etmek için menu-ayarlar-þifre(5003) yazýyorum ama etkili olmuyor.
    Daha önce 1.dnl dosyasý ve yazýlým yükledim, 2 nci defa yazýlým yüklediðimde bu sorunla karþýlaþtým.

Ne yapmam lazým arkadaþlar...
    þifreli kanal üzerinde menü-ok-ok-audi tuþuna bas tamamdýr

Kullanýcý Bilgi Menüsü

SELAM arkadaþlar ben de kyoto 9900- eski var emu yüklüyorum her nedense eski versiyon gitmiyor üzerinde 16/06/2006 versiyon var yenisini yükledim 04/11/2006 bir türlü degiþmiyor sorun nedir bilen arkadaþ varmý yardýmcý olur mu teþekkürler tabii þifreli kanallarýda çözmüyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ayhan_can Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    SELAM arkadaþlar ben de kyoto 9900- eski var emu yüklüyorum her nedense eski versiyon gitmiyor üzerinde 16/06/2006 versiyon var yenisini yükledim 04/11/2006 bir türlü degiþmiyor sorun nedir bilen arkadaþ varmý yardýmcý olur mu teþekkürler tabii þifreli kanallarýda çözmüyor
    Çihazýnýzýn yazýlýmýnda keyler fixlenip yazýlým yapýldýðýndan; Yazýlým tarihi ayný kalmýþ olabilir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teşekkürler arkadaş nasıl çözerim bu sorunu fixten kastın nedir problemi giderebilirmiyim bir sorum daha olacak yataylarda sinyal çok düşük geliyor bazı kanalların hiç sinyali gelmiyor örnek 12652/22,500/yatay bu kanalın hiç bir sinyali gelmiyor (not) başka cihaz takıyorum bütün kanalların sinyalleri 90 dan aşagıya düşmüyor.çok teşekkür ederim birde ben izmirde oturuyorum sorun mekanikse nasıl tamir ettiririm

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar 9900 dcý kanallarý bulmuyor yazýlým yükledikten sonra

Kullanýcý Bilgi Menüsü

[QUOTE=Harikagenc;8488]Kyoto Uydu Alýcýlar Ýle ilgili Soru-Problem Ve Görüþleriniz Buraya:[/QU efendým elýmde kyoto 9700 dýjýtal uydu alýcým var yený versýyon yuklenmýyor ne yapmam lazým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

slm arkadaþlar bitane 9910 cý var err 3 hatasý veriyor neden olabilir acaba bilgi verirseniz sevinirim tþk ler

Sayfa 3/6 ÝlkÝlk 123456 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri