Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 4/6 ÝlkÝlk 123456 SonSon
57 sonuçtan 31 ile 40 arasý

Konu: Kyoto Uydu Alıcılar İle ilgili Soru-Problem Ve Görüşleriniz Buraya

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý egeli.1 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    slm arkadaþlar bitane 9910 cý var err 3 hatasý veriyor neden olabilir acaba bilgi verirseniz sevinirim tþk ler
    yanlýþ yazýlým atýyorsun attýðýn yazýlýmýn cihaza uyumluluðunu kontrol edip doðru yazýlým indirip tekrar dene

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar kyoto 9700 dcý hangi yazýlýmý atacaðým.arkadaþlardan aldýðým bilgiye göre hyundai 300 yaklaþýk ayný yazýlýma sahipmiþ.eðer yazýlým var ise ne ile nasýl atacaðýmý yazarsanýz çok memnun olurum.

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý onder Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar kyoto 9700 dcý hangi yazýlýmý atacaðým.arkadaþlardan aldýðým bilgiye göre hyundai 300 yaklaþýk ayný yazýlýma sahipmiþ.eðer yazýlým var ise ne ile nasýl atacaðýmý yazarsanýz çok memnun olurum.
    güncel yazýlýmý yok modül ile devam ediniz

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý SELOEDR Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar 9900 dcý kanallarý bulmuyor yazýlým yükledikten sonra
    yanlýþ yazýlým yüklemiþsiniz dogru yazýlýmý yükleyin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Evet yalnýþ yazýlým, doðrusunu yüklersen sorun ortadan kalkar..

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart 9900 dcý-

kyoto 9900 dcý- cihazým var yeni yazýlým attým þimdi yatay yayýnlarý alýyor dikey yayýnlarý almýyor yanlýþ birþeymi yaptým bilmiyorum sorunumu cözebilmem için ne yapmam gerekiyor yardým ederseniz sevinirim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý abdulkadirelbir Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    kyoto 9900 dcý- cihazým var yeni yazýlým attým þimdi yatay yayýnlarý alýyor dikey yayýnlarý almýyor yanlýþ birþeymi yaptým bilmiyorum sorunumu cözebilmem için ne yapmam gerekiyor yardým ederseniz sevinirim.

arkadaþým elektronikten anlýyorsanýz aþaðýda vereceðim linki týkla..

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Icon9 Acil Yardým !

slm arkadaþlar benim bir 9900 D-Plus cihazým var kanal yüklüyemiyorum lütfen açýk birþekilde nasýl yükleyeceðimi anlatýn

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý xturkx Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    slm arkadaþlar benim bir 9900 D-Plus cihazým var kanal yüklüyemiyorum lütfen açýk birþekilde nasýl yükleyeceðimi anlatýn
    Konunuzda verildi cevapýnýz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

slm ustalar nasýlsýnýz bende 9900 djý kýyato var fakat ekraný cart jurt diye donuyor bu konuda yerdýmcý olursanýz çok mem nun olurum saygýlar

Sayfa 4/6 ÝlkÝlk 123456 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri