Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 5/6 ÝlkÝlk 123456 SonSon
57 sonuçtan 41 ile 50 arasý

Konu: Kyoto Uydu Alıcılar İle ilgili Soru-Problem Ve Görüşleriniz Buraya

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý leo27 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    slm ustalar nasýlsýnýz bende 9900 djý kýyato var fakat ekraný cart jurt diye donuyor bu konuda yerdýmcý olursanýz çok mem nun olurum saygýlar
    çanak ayarýn bozulmuþtur çanaðýný ayarlattýr

Kullanýcý Bilgi Menüsü

önce merhaba arkadaşlar 9900dcı + var ona emulu güncel yazılım varmı yoksa flaşı mı değisecek güncel yazılım atılması için.teşekürler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ahmi11 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    önce merhaba arkadaþlar 9900dcý + var ona emulu güncel yazýlým varmý yoksa flaþý mý deðisecek güncel yazýlým atýlmasý için.teþekürler.
    arkadaþým o cihaz için þu anda tps auto yazýlýmý mevcut deðil

Kullanýcý Bilgi Menüsü

slm arkadaşlar kyoto 9900 d ve dcı ikitane cihazım var ikiside çok geç kanal arıyor ve çoğunuda bulmuyor 12731 3333 v da ekli şebekeden de aratsam olmuyor yardım edebilirseniz sevinirim kadir_kale_42 @hotmail.com şimdiden tşkler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kadirkale Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    slm arkadaþlar kyoto 9900 d ve dcý ikitane cihazým var ikiside çok geç kanal arýyor ve çoðunuda bulmuyor 12731 3333 v da ekli þebekeden de aratsam olmuyor yardým edebilirseniz sevinirim kadir_kale_42 @hotmail.com þimdiden tþkler
    kyotonun en son yazýlýmý at hepsini bulur

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþlar 9900dci- Var Yüklediðim Halde Baby Tv Yi Bile Açmiyor Yardim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Slm arkadaþlar kyoto 8550 dapcý var bunun güncel programý ve *** arýyorum yardým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart kyoto error 15

9900-plus err15 yazýyor 7805 i Q6 transitörünü denedim olmadý baþka nerden olabilir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kyoto 9900 d plus cihaz açýlýrken önünde 0 yazýp kalýyo sorun nedir acaba

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar 9900 dcý plus + buna yazýlým attým ama yanlýþ yazýlým attým .cihaz ön panelde kesik çizgi olup cihazda hiç bir hareket yok yardýmcý olusanýz sevinirim.teþekürler

Sayfa 5/6 ÝlkÝlk 123456 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri